12:39 - 1400/07/21
کد خبر: 92585

رئیس هیات دوومیدانی استان اردبیل:

بانوان دوومیدانی کار اردبیل در مسابقات باشگاه‌های کشور خوش درخشیدند

رئیس هیات دوومیدانی استان اردبیل گفت: مرحله سوم از بیست و پنجمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاههای بانوان کشور برگزار شد و بانوان اردبیلی مثل همیشه خوش درخشیدند.

به گزارش سبلان ما ، سید صادق حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مرحله سوم از بیست و پنجمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاههای بانوان کشور برگزار و بانوان اردبیلی حاضر در این مسابقات مثل مراحل اول و دوم خوش درخشیدند.

وی افزود: در پرتاب دیسک خانم ژاله کاردان قهرمان ارزنده کشوری از استان اردبیل و با تیم باشگاهی پلیمر خلیج فارس خرم آباد توانست با شایستگی تمام و با ثبت رکورد 49.78 متر عنوان قهرمانی را کسب کند.

رئیس هیات دوومیدانی استان اردبیل گفت: در ماده پرش ارتفاع نیز دو ورزشکار موفق و با استعداد دوومیدانی استان، خانم ها مهسا کارگر و مینا حسینی به ترتیب با تیم های فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با رکورد 1.68 متر و پلیمر خلیج فارس با رکورد 1.65 متر موفق با کسب مدال‌های نقره و برنز مرحله سوم رقابت شدند.

حسینی با بیان اینکه خانم حدیث احمدی نیز در ماده پرش طول با تیم دانشگاه آزاد در رتبه چهارم ایستاد، ابراز داشت: خانم نسترن امیری مهر عضو  تیم پلمیر خلیج فارس با رکورد 40.41 ماده پرتاب نیزه مدال نقره و عناون نائب قهرمانی را از آن خود کرد.

وی تصریح کرد: امید است ورزشکاران توانمند استان در سایر عرصه‌های ملی و بین المللی موفق ظاهر شده و با کسب عناوین برتر شایستگی های خود را نمایش عموم بگذارند.

 

انتهای پیام/آ