سبلان ما13:07 - 1399/12/05
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل:

مهندسان، سرمایه تخصصی کشور هستند

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از مهندسان به عنوان سرمایه های تخصصی کشور نام برد و گفت: مهندسان قادر هستند تا با بهره مندی از قدرت تحلیل و تضارب آراء مطروحه در عرصه‌های علمی، جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری کنند.

به گزارش سبلان ما ، سجاد انوشیروانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز مهندس اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: مهندسان به عنوان سرمایه تخصصی کشور، قادرند با بهره مندی از قدرت تحلیل و تضارب آراء مطروحه در عرصه‌های علمی جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری کنند و بدون شک شایستگی و توانایی های مهندسان ایرانی امروز در جهان به همگان آشکار است.

صالحیان سرپرست دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ضمن تبریک و گرامیداشت این روز به مهندسین اداره کل گفت: به همت مهندسین اداره کل ورزش وجوانان در دهه فجرسال 99 و با حضور وزیر ورزش وجوانان تعداد 4 پروژه ورزشی در شهرستانهای اردبیل، خلخال و بیله سوار افتتاح شد.

سرپرست دفتر فنی اداره کل ورزش وجوانان افزود: از طریق ماده 27 این دفتر توانست تعداد 11 پروژه طی 4 سال از طریق ماده 27 در سطح استان را به بهره برداری برساند.

انتهای پیام/ج