سبلان ما15:33 - 1399/12/01
امام جمعه بیله سوار:

خروج یمن از لیست گروه های تروریستی، بیانگر افول آمریکا است/ دولت جوان حزب اللهی، اینده انقلاب را بیمه می کند

امام جمعه بیله سوار به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اشاره کرد و گفت:تشکیل "دولت جوان حزب اللهی" و حضور حداکثری در پای صندوق های رای، تنها نجات بخش کشور از شرایط کنونی خواهد بود و آینده انقلاب را بیمه خواهد کرد.

به گزارش سبلان ما ،حجت الاسلام  جابر عزیزی امام جمعه بیله سوار در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر ضمن تبریک حلول ماه رجب و میلاد باسعادت حضرت امام جواد(ع) و امیر مومنان حضرت علی(ع)؛ به تشریح آثار و برکات این ماه عزیز و معنوی پرداخت.

وی در ادامه به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اشاره کرد و گفت:رعایت تقوای اجتماعی در انتخابات پیش رو و انتخاب فرد اصلح و به تعبیر مقام معظم رهبری"دولت جوان حزب اللهی" و حضور حداکثری در پای صندوق های رای، تنها نجات بخش کشور از این شرایط کنونی خواهد بود و انقلاب را بیمه خواهد کرد.

خطیب جمعه بیله سوار در ادامه گفت: حدود یکسالی است با ویروس منحوس کرونا دست و پنجه نرم میکنیم و در این راه شهدای زیادی از کادر سلامت تقدیم کرده ایم و شاهد پیشرفت هایی در بحث کنترل و درمان این ویروس بوده ایم و در کشور با همکاری سپاه و بهداشت قدم های خوبی در این زمینه در طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برداشته شد، اما متاسفانه الان مجددا شاهد خیز دوباره و جهش یافته این ویروس منحوس در کشور هستیم که من از همین تریبون از مردم تقاضا دارم در این روزهای منتهی به پایان سال، با بی احتیاطی خود، نزدیکان و اطرفیان و در حالت کلی کشور را دچار بحران ننمایند و از حضور در جمع بپرهیزند و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند.

امام جمعه بیله سوار در بخش دیگری از سخنان خود به تحلیل جنگ عربستان و یمن اشاره کرد و گفت: انصار الله یمن حدود ۶ سالی است با دستان خالی و فقط با اراده و توکل به خدا با ثروتمندترین کشور جهان(عربستان سعودی) که سه ضلع عبری،عربی و غربی از آنان حمایت می کند، یک تنه ایستاده است و مقاومت میکند .

وی در ادامه افزود: صبر و استقامت ملت مقاوم یمن در این چند سال باعث شده تا امروز بایدن به این نتیجه برسد که یمن را از لیست گروه های تروریستی و کشور های تحریمی خارج کند و به جنگ این کشور پایان دهد و این خود، نشان دهنده افول آمریکا در دنیاست که هر روز شاهد آن هستیم.

خطیب جمعه بیله سوار در مورد کاهش تعهدات برجامی که در روزهای آینده اتفاق خواهد افتاد گفت: جا دارد از نمایندگان انقلابی مجلس در این بحث تقدیر و تشکر ویژه نماییم و از دولت و بویژه وزیر امورخارجه کشورمان تقاضا نماییم تا مواضع انقلابی و محکم تری در مقابل زورگویی ها و زیاده خواهی های آمریکا اتخاذ نمایند. چون هر جایی انقلابی عمل نکردیم کشور را با ضرر و زیان هایی مواجه کردیم که نمونه بارز آن در ربط دادن تمام مشکلات کشور به برجام و ۷سال صبر و استقامت و تحمل شدید ترین وضعیت اقتصادی و معیشتی بر مردم کشورمان بود.

حجت الاسلام عزیزی در پایان به توطئه های دشمنان در این ایام اشاره کرد و گفت : همان طوری که دشمن نخوابیده و شبانه روز علیه کشورمان تلاش میکند، باید مسئولان نیز در این ایام خواب را بر خود حرام دانسته و شبانه روز برای تقدیر از صبر و استقامت ملت شریف ایران در این شرایط اقتصادی، تلاش نمایند‌.

وی از مسئولان خواست با توجه به نزدیک شدن به ایام عید نوروز، در تامین کالا و مایحتاج ضروری مردم تلاش شبانه روزی نمایند و نظارت های خود را در بحث احتکار کالاهای ضروری مردم بیشتر نمایند.

 

انتهای پیام/ج