سبلان ما12:53 - 1399/10/29
فرمانده انتظامي استان اردبیل خبرداد:

کشف 765 تن نهاده های دامی قاچاق در اردبیل

فرمانده انتظامي استان از کشف 765 تن نهاده های دامی قاچاق به ارزش 15 میلیارد و 794 میلیون ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی اردبیل خبر داد.

به گزارش سبلان ما ، سردار "هوشنگ حسینی" در صبح امروز در جمع خبرنگاران از تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و پیشگیری و مقابله با فعالیت های مجرمانه اخلال گران امنیت و نظم اقتصادی در احتکار کالا و اجناس خبر داد و اظهار داشت: این طرح با حداکثر توان و با بهره مندی از امکانات و در مسیر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در مجموعه فرماندهی انتظامی استان اردبیل با جدیت پیگیری می شود.

وی در ادامه از شناسایی 3 شرکت که مسئولان آن از تحویل نهاده های دامی یارانه ای به مرغداران و دامداران خودداری و قصد دستیابی به سود بیشتر از طریق فروش آزاد را داشتند؛ خبر داد و افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی پس از اطمینان از فعالیت مجرمانه مسئولان این شرکت ها و پس از هماهنگی قضائی و با همراهی کارشناس سازمان جهاد کشاورزی به آدرس این شرکت ها اعزام؛ که پس از بازرسی های به عمل آمده از انبار های این 3 شرکت 765 تن نهاده های دامی از نوع جو و کنجاله سویا که به صورت غیرقانونی دپو و احتکار شده بود؛ کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه نهاده های دامی کشف شده پس از هماهنگی های لازم تحویل مرغداران و دامداران گردید؛ تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان ارزش کشفیات به دست آمده 15 میلیارد و 794 میلیون و 750 هزار ریال است.

سردار حسینی با اشاره به اینکه اقدام ماموران پلیس امنیت اقتصادی موجبات رضایتمندی مسئولان استانی را به همراه داشت؛ تصریح کرد: در رابطه با کشفیات به دست آمده پرونده تشکیل و اقدامات قانونی در حال انجام است.

 

انتهای پیام/آ