سبلان ما11:18 - 1399/10/26
با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پارس آباد و مدیرعامل شرکت پارس صورت گرفت؛

بررسی مشکلات ایثارگران شاغل در کشت و صنعت پارس

با حضور رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان پارس آباد و مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری پارس مشکلات تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران شاغل در شرکت مورد بررسی قرارگرفت.

به گزارش سبلان ما، با حضور رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان پارس آباد و مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری پارس مشکلات تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران شاغل در شرکت مورد بررسی قرارگرفت.

فخیمی رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان پارس آباد در این جلسه پیگیری زودتر مصوبه دولت در تعیین تکلیف وضعیت استخدامی ایثارگران شاغل در شرکت پارس تاکید و خواستار همکاری هرچه بیشتر بنیاد و شرکت در زمینه های فرهنگی و اجتماعی شد.

وی با بیان اینکه انتظار می رود شرکت های دولتی و نیمه دولتی بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی و ابلاغ رئیس جمهور سهمیه 25 درصدی ایثارگران را در اولویت استخدامی خویش قرار دهند، خواستار  همکاری مدیریت شرکت پارس در این زمینه شد.

در این دیدار محمدزاده مدیرعامل شرکت نیز، اظهارداشت: ایثارگران و جانبازان الگوی بی نظیر جامعه دانسته و برتعامل هرچه بیشتر با بنیاد تاکید کرد.

در پایان تصمیماتی در خصوص در نظر گرفتن سهمیه ۲۵ درصدی استخدامی ایثارگران مصوبه دولت در شرکت های دولتی و نیمه دولتی، رسیدگی به مسائل و مشکلات شاغلین ایثارگر در شرکت کشت و صنعت و دامپروری پارس و برگزاری یادواره شهدای کارگری تصمیماتی اتخاذ شد.

خبرنگار سبلان ما پارس آباد: افشین خاک نژاد

 

انتهای پیام/آ