نمایش 1 - 10 از 26
شهدای حرم و آتش نشان مدافعان حریم زندگی ما هستند.
در روستاها ومناطق عشايري عوامل و سرمايه هاي ارزشمندي اعم از انساني، طبيعي و اقتصادي به عنوان ذخاير استراتژيك كشور وجود دارد كه در پيشرفت جامعه نقش مهمي را ايفا مي كند.
باران باریدن گرفته است. به این فکر می کنم که چگونه مرزهای استانی می تواند ما را از پاسداشت منابع طبیعی سرزمینمان باز دارد. به اینکه در کمتر از چند ساعت چندین هکتار از منابع طبیعی کشور از بین برود.
اقلیت تاثیر گذار مفسد می تواند آبروی اکثریت مصلح را ببرد . هر جامعه ای چه مذهبی و چه غیر مذهبی پر است از آدم های معمولی که با افرادی نیمه فعال اداره می شود که با هر بادی واکنش نشان می دهند و به جنبش در می آیند و حرکتی رو به جلو یا که معکوس دارند .
عبرت‌ها در پشت پديده‌ها و حادثه‌ها كمين كرده‌اند تا آدمي آنها را ببيند و بشناسد و گرفتار بي‌كاري، كم‌كاري، دوباره‌ كاري، كندكاري و خراب‌كاري نشود. پس عبرت ‌بين باشيم.
احساسات در انتخابات مانند یک آفتی است که بیشتر در شهر های زیر ده هزار نفر به چشم می خورد؛ احساساتی که بیشتر از طایفه گری و آشنابازی نشات می گیرد.
در روزگارناسپاسی که همه خود را به نمایش می گذارند داشتن حجاب ، خدا‌نمایي است.
وقتی نوبت ساخت يادمان شهدا كه مي شود، بايد به كسري بودجه برخورد كنيم؟!
 "بهترین نمایندگان ملت"
طرح شتابزده استانی شدن و اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی ، کثرت استعفاهای انتخاباتی در دولت و تاثیر آن بر انتخابات آزاد ، فعالیت دوباره خانه احزاب و رابطه ظریف سیاست خارجی و انتخابات داخلی که هرکدام به تنهایی در حوزه مسائل توسعه و توسعه یافتگی قابل بررسی است
سوال حیرت آور تر اینکه چگونه مردم و هتل داران و کسبه سرعین به سادگی از کنار این مشکل می گذرند و احقاق حق نمی کنند؟ اعتبارات استان در کجای استان هزینه می شوند؟

صفحه‌ها