نمایش 1 - 10 از 69
 آسیب شناسی "نَه" جوانان کوثری به ورزش/قلیان سراهایی که هر روز پُر رونق می شوند
با وجود امکانات، زیرساخت و سرانه ورزشی متناسب با جمعیت شهرستان کوثر، جوانان کوثری همچنان از سالن های ورزشی فراری اند؛ این درحالی است که قلیان سراها به برکت وجود همین جوانان روز به روز پُر رونق تر می شوند.
 طرح بی اساس " آشتی ملی " با " باغیان " نظام
یادداشت/
برخی‌ها در آستانه انتخابات با پیاده سازی ترفندهایی همچون طرح "آشتی ملی"، خواهان قلمداد ساختن اختلاف ها، مسائل و مشکلات میان مردم یا ... هستند؛ در حالی که بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری "مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟".
 یادداشت/ یادآوری 22 بهمن
یادآوری یوم الله 22 بهمن؛ یعنی، یادآوری رشادت ها و فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی منسجم و خداجوی و پیرو ولایت و رهبری که با ایثار خون خود ثابت کرد که «خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است.»
 انقلاب اسلامی ایران و آرمان مبارزه با سلطه بیگانگان
انقلاب اسلامی ایران دو هدف عمده را در مبارزات خود پی گیری می کرد یکی در بعد داخلی که مبارزه با استبداد مطلق و حاکمیت قانون مد نظر بود و دیگری دخالت بی حد و حصر قدرت های بیگانه و به طور مشخص انگلستان، روسیه و آمریکا.
 تداعی خط فقر با تصویر ناموزون بی عدالتی در فیش های کثیف/فیش گیت هایی که یکی پس از دیگری افشا می شود
فیش گیت هایی که یکی پس از دیگری افشا می شود؛
فیش های نجومی یا به عبارتی فیش گیت ها و فیش های کثیف در ابعاد گوناگونی تضاد طبقاتی را در سطح جامعه به وجود آورده است و این در حالی می باشد که پس از دستور رهبری مبنی بر برخورد با نجومی بگیران، این معضل نه تنها رفع نشده بلکه یکی پس از دیگری افشا می شوند.
 نیروگاه سیکل ترکیبی کوثر شاه کلید توسعه ی صنعتی جنوب استان اردبیل
اگر نیروگاه 35 مگاواتی سیکل ترکیبی کوثر را شاه کلید توسعه ی صنعتی جنوب استان در نظر بگیریم، این نیروگاه با سرمایه گذاری 1500 میلیارد ریالی (60 میلیون دلار) شرکت مپنا ساخته خواهد شد که بعد از نیروگاه زرند استان کرمان، دومین نیروگاه کوچک مقیاس کشور خواهد بود.
 کالبد بی هویت صنعت توریسم و گردشگری در گیوی
شهر گیوی به عنوان مرکز شهرستان کوثر از مناطق نمونه گردشگری، تفریحی و تاریخی برخوردار است که در آستانه سال نو انتظار می رود روند توسعه امکانان در این حوزه ارتقا یافته و اطلاع رسانی موثری در راستای جذب گردشگر و میهمان نوازی از مسافران صورت گیرد.
 کالبد ظاهر آرایی بر تَن ناهنجاری های شهر گیوی
بحران هویت معماری، ظاهر سازی و سمبل کاری، طرح های تفصیلی شهری، نیمه کاره بودن همه پروژه ها، عدم نظرخواهی از مردم در مدیریت شهری امروزه مواردی هستند که دغدغه های شهروندان کوثری را به همراه داشته است.
 یادداشت/تفکری بر همه داشته هایمان
ایران اسلامی با نعمت های خدادادی در هم آمیخته و داشته ایی را برای مردمانش به وجود آورده است که نیاز است به استفاده از این ظرفیت ها و داشته ها و با ارج نهادن به سیاست های اقتصاد مقاومتی توسعه و پیشرفتی بیش از پیش را برای ایرانمان به وجود آوردیم.
 والدین و کابوسی به نام فرزندآوری/ پُتک روشنفکری غربی بر سر هویت ملی
بنا به گفته کارشناسان خانواده، عدم آگاهی والدین و چگونگی تفکر در 20 سال آینده زندگی، وضعیت اقتصادی، بیکاری، تورم، افزایش هزینه های آموزش، بهداشت و مسکن، ازدواج و فضای مسموم مجازی و غیره، میل به فرزندآوری را بین والدین کاهش داده است.

صفحه‌ها