نمایش 1 - 10 از 62
 کالبد ظاهر آرایی بر تَن ناهنجاری های شهر گیوی
بحران هویت معماری، ظاهر سازی و سمبل کاری، طرح های تفصیلی شهری، نیمه کاره بودن همه پروژه ها، عدم نظرخواهی از مردم در مدیریت شهری امروزه مواردی هستند که دغدغه های شهروندان کوثری را به همراه داشته است.
 یادداشت/تفکری بر همه داشته هایمان
ایران اسلامی با نعمت های خدادادی در هم آمیخته و داشته ایی را برای مردمانش به وجود آورده است که نیاز است به استفاده از این ظرفیت ها و داشته ها و با ارج نهادن به سیاست های اقتصاد مقاومتی توسعه و پیشرفتی بیش از پیش را برای ایرانمان به وجود آوردیم.
 والدین و کابوسی به نام فرزندآوری/ پُتک روشنفکری غربی بر سر هویت ملی
بنا به گفته کارشناسان خانواده، عدم آگاهی والدین و چگونگی تفکر در 20 سال آینده زندگی، وضعیت اقتصادی، بیکاری، تورم، افزایش هزینه های آموزش، بهداشت و مسکن، ازدواج و فضای مسموم مجازی و غیره، میل به فرزندآوری را بین والدین کاهش داده است.
صیانت از حقوق نجومی، دیانت از حقوق شهروندی!
دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟!؛
منشور حقوق شهروندی در حالی تدوین و منتشر یافته است که مردم از تناقض های موجود در مواردی همچون حقوق های نجومی در عجب هستند؛ رئیس جمهور کشورمان بداند که مردم ایران مانده اند که دم خروس را باور کنند یا قسم حضرت عباس را؟!
 بیکاری؛ گورخوابی مدرن!
گورخوابی های بسیاری در جامعه امروزی وجود دارد که در حال وقوع است و شاید گاهاً لنز دوربین خبرنگاران، جهانی شدن آن گورخواب ها را رقم می زنند؛ آمار تکان دهنده بیکاری و مهاجرت و عدم توسعه یافتگی در مناطق محروم از جمله عواملی است که شاید نوعی گورخوابی مدرن را در جهان امروزی برای جوانان و ... موجب شده است.
 بانوان، قربانی جریانهای فمنیستی
فمنیسم؛ نظریه ای است که اعتقاد دارد زنان باید به فرصتها و امکانات مساوی با مردان در تمامی جنبه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دست پیدا کند اما از آنجاکه امروزه در کشورمان به این اصول بیشتر توجه شده است زمینه انحراف خانوادگی، ترویج طلاق و خیانت و کم کردن ارزش مادری هم بنا به خواسته غرب افزایش یافته است.
	زبان قاصر از وصف رکودتان است/بیکاری؛ حقوق شهروندی که نمی توان آن را پاس داشت
در وصف منشور حقوق شهروندی؛
روحانی در آستانه انتخابات در حالی از پاسداشت حقوق شهروندی سخن به میان آورده است که افزایش نرخ دلار، تورم و بیکاری، رکود و تعطیلی کارخانه ها، نجومی بگیران و همه و همه معضلات اقتصادی و اجتماعی دم از حقوقی می زنند که نمی توان آن را پاس داشت، حقوقی که مردم به حق با آنها آشنایی دارند.
 دلنوشته یک بسیجی در وصف حماسه 9 دی
9 دی، غدير خم بود در کوير قم و سراسر ايران. 9 دی، نور بصيرت الهی بود در دلهای امت. هرچه خواستم بگويم که 9 دی چيست، زبان الکن بود و قلم قاصر. فقط می توانم که بگويم 9 دی، 9 دی بود و بس.
 نقش مسئولین در پاسداشت و تبیین ابعاد جنبش مردمی 9 دی چیست؟
با نزدیک شدن به یوم الله 9 دی که امروزه به جنبش مردمی تبدیل شده و از آن به عنوان حرکت عظیم پس از انقلاب یاد می شود؛ نقش اساسی مسئولین در اعلام مواضع خود بیش از پیش مطرح است که در پس هیاهوی مجازی برخی از حامیان فتنه، پاسداشت و تبیین ابعاد این جنبش مردمی نیز بایستی از سوی آنها تبیین شود.
	سیمای جوانان زیر تیغ و سوزن المان های شیطان پرستی
آسیب شناسی خالکوبی و تاتو در آرایشگاهها/
پس از ترویج لباس ها، گفت و شنود ها و رفتارها؛ فرهنگ غربی این روزها به آرایشگاه های زنانه و مردانه نیز رسوخ کرده است، بطوری که جوانان سیمای خدادادی خود را زیر تیغ و سوزن فرهنگ غربی و شیطان پرستی به تاراج گذاشته و خواه و یا ناخواه مدلینگ کلاسیک غرب در ایران اسلامی می شوند.

صفحه‌ها