نمایش 1 - 10 از 107
 آتش به اختیار در حوزه «جنگ نرم»
آنچه که مشخص است، مفهوم "آتش به اختیار" در کلام رهبری بیشتر در حوزه جنگ نرم و مسائل فرهنگی تعریف می شود، مسائلی که قطع یقین اهمیتی وافر داشته و می طلبد انقلابی مدیریت شده و عملیاتی شود.
 چه نیروهایی"آتش به اختیار"ند
وقتی کاستی هایی در حوزه های متعدد بخصوص در کار دستگاه های فرهنگی رخ می دهد لازم است نیروهای "آتش به اختیار" برای جبران کاستی ها وارد عرصه شوند تا پیام انقلاب اسلامی را ترویج دهند.
 "شعار"هایی که به "آتش به اختیار" رهبری ختم شد!
یادداشت/
با انتخاب روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انتظار بر این است که قول ها و عده های 4 سال قبل وی شکل عملیاتی به خود گرفته و صرفاً جنبه تبلیغاتی نداشته باشد.
 طلاق؛ بهانه یا یک مُلزم اجتماعی
هر چند بیکاری و اعتیاد و ده ها معضل اجتماعی زمینه ساز طلاق هستند، اما آیا می توان این معضل اجتماعی را یک مُلزم اجتماعی برشمرد یا به یک بهانه تشبیه کرد که تنها صورت مسئله را پاک می کند؟
 «آتش به اختیار» جوانان در پس اختلالات فرهنگی
برای رسیدن به مفهوم کلی"اتش به اختیار" بایستی افکار و اذهان متوجه کاستی های پیرامون خود باشند و با شناخت کافی از کمبود ها راهکار جهادی را برای مرتفع ساختن آنها ارائه کنند.
	منبر مشکول، شاهكار فراموش شده قرن 12 میلادی/ مضامین و کتیبه های قرآنی که از بین می رود
منبر مشكول به تبعيت از نام روستايي كه در آن واقع شده (روستای مشکول شهرستان کوثر)، به اين نام مشهور گرديده است؛ منبر حاج عبداله نام ديگري است كه اهالي روستا به این منبر اختصاص داده اند.
 قانون بی قانون یونسکو
در اینکه سند خفت بار 2030 یونسکو چگونه مطرح شده و دولتمردان با چه قانونی متعهد آن شده اند به کنار؛ اما آیا اولویت و برتری جنسی بر اساس این سند در برابر مفاهیم قرآنی و دینی آن هم در ایران اسلامی دارای تعاریف متفاوتی است که مردم از آن آگاهی ندارند؟
 چند صباحی با مردمانی سیاه روی و سپید دل!
مردانی که در این روز های گرم و طاقت فرسا و اینکه با چشم، گوش و وجودی روزه و سیرتی پاک خیابان ها را از حیث زباله ها عاری می سازند، کیستند آنهایی که با صورت سیاه شده ناشی از تابش خورشید دلی همچون سپیدی برف را در سینه می پرورانند.
 روش شش سیگما و بهبود فرآیند
امروزه بهبود بهره وري يكي از مهمترين اهداف سازمانها و موسسات مي باشد؛ اغلب سازمان ها بمنظور افزايش بهره وري و نهايتا دستيابي به مزيت رقابتي جهت ماندگاري پايدار در عرصه تجارت جهاني، بخش وسيعي از تمركز و توجه خود را به رفع مسائل، مشكلات و نقاط ضعف موجود در سيستم ها و فرايندهاي خود مي نمايند.
 یادداشت/گمنامان نام آشنا
گمنامی را نمی توان در نام خلاصه و معنا کرد، این نامِ پرآوزه مختص آنهایی است که بی نام و نشان 24 ساعته در انجام وظیفه ذاتی خود در تلاشند و یقیناً امنیتی که در ایران اسلامی وجود دارد به برکت سرباز گمنام امام زمان (عج) محقق شده است.

صفحه‌ها