نمایش 1 - 10 از 80
 شوراهای اسلامی شهر و روستا در کلام رهبر معظم انقلاب
رهبر انقلاب می فرمایند: مردم به این شوراها اقبال کنند، به این انتخابات توجه کنند و آن را جدی بگیرند؛ تحکیم پایه‌های انقلاب، استحکام قدرت انقلاب و حکومت انقلابی در کشور می بایست از اهداف آن باشد.
	سال 96 اقتصادی تر از سال گذشته/لزوم تمرکز بیش از پیش دولت بر امر تولید و اشتغال
از تلخی کام مردم طبقه ضعیف در سال 95 تا فاصله آماری مسئولین از انتظارات مردم و رهبری؛
رهبر معظم انقلاب همچون سالهای گذشته، سال 96 را به الگوی گیری از سیاست های اقتصاد مقاومتی معطوف کردند و با مطرح ساختن تلخی‌ها و سختی‌های سال قبل مربوط به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، تولید و اشتغال را لازمه اعمال مسئولان برشمردند.
 هوای«رفتگران» شهر گیوی را داشته باشیم!
با نزدیک شدن به ایام عید و از آنجا که شهر گیوی جزء شهر های گردشگری محسوب می شود لازم است در خصوص حفظ منابع طبیعی، زیباسازی محیط شهری و کمک رسانی به رفتگران زحمتکش مواردی را رعایت کنیم.
 آمارهای رنگارنگ متناقض با سفره های بیرنگ
جوان اهل گیوی می گوید: من تازه ازدواج کردم و در همین ابتدای زندگی، خریدِ 6 قلم از اجناس عید 280 هزار تومان برایم هزینه برداشت درحالی که خرید ماهانه منزل را هنوز انجام نداده ام.
	خلوتی با فرزندان گمنام انقلاب
به بهانه 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا؛
مکان دفن شهدای گمنام و سادگی مزار آن‌ها خود گویای گمنامی سرداران بی پلاک است؛ گمنامانی که چندین سال پیش در چنین روزی اقتدار و استواری را برای ایران اسلامی رقم زدند تا باشند کسانی که مقتدرانه از ارزش های انقلاب دفاع کنند.
 مسئولین برای خروج گیوی از بن بست چه اندیشیده اند؟
شهر گیوی در جنوب استان اردبیل ضمن اینکه با معضلاتی چون بیکاری و مهاجرت بی رویه دست و پنجه نرم می کند، همچنان در بن بست راه های ارتباطی به سر برده و از هرگونه فعالیت های اقتصادی و صنعتی برون زا بی بهره است.
 گردشگران، مخّل آسایش!
شهرستان کوثر با وسعت فراوان، دارای باغات، تفرجگاه و پتانسیل های گردشگری بسیاری است؛ اما آیا توانسته است زیر ساخت های خود را جهت بهره مندی لازم گردشگران ارتقا دهد؟
 حاشیه سازی امن سیاسی و اقتصادی در آستانه انتخابات!
حاشیه های سیاسی و اقتصادی در کشور زمانی واژه امنیت را صرف می کند که شبهات و دغدغه های نسل سوم جامعه در راستای مطالبات مردمی مرتفع گردد.
یادداشت/ نفوذ شبکه ای پیچیده تر از نفوذ فردی
یادداشت/
نفوذ و جریان شبکه ای بسیار پیچیده تر از نفوذ فردی است که در آن جریان انسانی گسترده ولی پنهان از عناصر نفوذگر که ارتباط وسیعی میان خود دارند وارد محیط حریف می شوند و مسیر جامعه را تغییر می دهند.
 چهارشنبه سوری یا کمینگاه مرگ!
چهارشنبه آخر سال که دیگر رنگ و بوی باستان را ندارد و عوضِ خوشحالی موجبات ناراحتی خانواده ها را فراهم می کند، بیشتر به چهارشنبه سوزی تبدیل شده و در نهایت بلای جان نوجوانان و جوانان شده است.

صفحه‌ها