نمایش 1 - 10 از 119
 فضای ناحقیقی که بر زندگی حقیقی یمان مدیریت می کند!
تکنولوژی های نوین، زندگی انسان را تسهیل کرده و آسایش ظاهری هم برایش فراهم کرده اما متاسفانه آرامش را از او گرفته است، نباید اجازه دهیم فضای مجازی به مفهوم امروزی، زندگی حقیقی و واقعی مان را مدیریت کند.
	سازش یا چالش؛ کدام هزینه بر است؟
یادداشتی به بهانه کودتای 28 مرداد؛
ملتی که تاریخ نمی خواند، اشتباهات تاریخ را دوباره تکرار می کند، پس بیایید تاریخ بخوانیم تا اشتباهات تاریخ در سازش ملت ها با استکبار را تکرار نکنیم.
 امروز 17 مرداد، اینجا گیوی، خبرنگاران در تحریمِ تقدیر هستند!
امروز پر احساس ترین روزهای شیرین یک خبرنگار در پس تحریم ها و تهدید های اخلاقی و شغلی است، 17 مرداد، اینجا گیوی، خبرنگاران در تحریم تقدیر هستند!
 17 مرداد؛ روزی که در تقویم مسئولان به راحتی ورق خورد!
پس از 364 روز تلاش شبانه روزی و بدون حتی یک روز تعطیلی آیا مسئولین نمی توانند حتی یک ساعت پای درد و دل های فعالان عرصه خبر بنشینند؛ امروز 17 مرداد روز خبرنگار همان روز است که در تقویم مسئولان به راحتی ورق می خورد!
	باز هم قلمم نمی‌گذارد نفسی تازه کنم
17 مرداد؛ تنها یک روز است اما ملموس از کوشش‌های بی‌دریغ که تمام روز های سال را در بهبهه این همه تبعیض و تضعیف و گاهی هم تعریف سپری می کند، امروز جاودانه ترین روزی است که با ورق زدن تقویم آن تارک درخشنده و غرور آفرین را می نگرید.
خلاقيت و نوآوري حلقه گمشده مدیریت شهری
سازمانهاي متعالي و مدیریت شهری، ازطريق نوآوري مستمر و نظام مند و با هدايت خلاقيت ذینفعان خود، ارزش مي آفرينند و عملكرد خود را بهبود می بخشند.
 وقتی حاج صفی و شجاعی رژیم غاصب صهیونیست را به رسمیت شناختند!
سیاست راهبردی جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، انتفاضه و مبارزه با صهیونیسم یک اصل در راستای آرمان هاى امام راحل ( ره) و رهنمودهاى رهبر معظم انقلاب می باشد، این مهم در همه عرصه های بین المللی و دیگر زمینه های اجتماعی و سیاسی و همینطور ورزشی حائز اهمیت است.
 جهاد همچنان باقی است
یادداشت/
اگر چه سالیانی است که جنگ پایان یافته اما جهاد همچنان باقی است وجوانانی چه بسا بیشتر از قهرمانان عرصه دفاع مقدس، اکنون در عرصه سازندگی ومحرومیت زدایی حاملان بیرقی شده اندکه نشان زیبای«جهاد»بر آن نقش بسته است.
 تعالی سازمانی، فرصت ها و تهدید ها
تعالی سازمانی تابع شرایط خاص، فرهنگ، محیط داخلی و خارجی و کسب و کار، ویژگی نیروی انسانی سازمان، نقاط قوت و ضعف و فرصت‌ها و تهدیدهایی است که سازمان را دربرگرفته است.
 بحران بی آبی دغدغه امروز کشاورزان کوثری/80 درصد چشمه های زیرزمینی کور شده اند
شهرستان کوثر با جمعیت 22 هزار نفری که 85 درصد آن کشاورز هستند این روزها با معضلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند که بی آبی یکی از مهمترین مشکلات این قشر زحمت کش در پَس بازار نامتعادل اقتصاد است.

صفحه‌ها