نمایش 1 - 10 از 20
در حال حاضر یکی از دلایل اصلی افت تحصیلی، حضور چندین ساعته دانش آموزان در فضاهای مجازی ودلمشغولی ها و یا به عبارتی خاله بازی های عوامل اجرایی برخی از مدارس در فضای مجازی است.
نباید انعکاس یک واقعیت تا این حد تلخ باشد که شخص معترض را با استفاده از ابزار قدرت و گروه فشار و توسل به قوه قاهره مجبور به سکوت کرده تا واقعیت را انکار کنند؟؟
فتنه¬ی 88 در واقع بنیانش در خرداد ماه بود که در دی ماه به وقوع پیوست و در 9 دی ماه سال 88 به حماسه ملت ایران نقشه دشمنان نقش بر آب شد.
شب چله یا حاشیه گرایی/
یلدا مصادف است با آخرین شب پاییز، نخستین شب زمستان، پایان قوس، آغاز جدی و درازترین شب سال. واژه «یلدا» به معنای «زایش زادروز» و تولد است.
بیماران کلیوی، با وجود حمایت «انجمن حمایت از بیماران کلیوی» همچنان رنج می برند .
خبر عزل فرماندار فعلی شهر ستان مشگین‌شهر و نصب یک فرماندار غیر بومی هر روز مخابره می شود حاصل این چالش برای مردم، دو راهی امید و نا امیدی و سر درگمی است.
بخش دوم بهای وکیل شدن
مجلس شواری اسلامی ایران نمایندگانی مرکب از 290 نفر زن و مرد را ازتمامی این محدوده جغرافیایی در خود جای داده است و مردم وکالت قانون گذاری را به این افراد تفویض کرده‌اند همین مردم انتظار دارند حضور وکیل شان در جهت تأمین امنیت در همه ابعاد آن باشد.
نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در مقابل رأی مردم که همان تغییر مدیریت‌ها و سیاست‌هاست بی تفاوت شده و بعد از ماه‌ها هنوز خبری از این تغییرات در شهرستان نیست و نماینده در مقابل این خواسته مردم سکوت کرده است.
جلوی ضرر را با ایجاد سلامت فرهنگی و روانی برای آینده، از امروز بگیریم چرا که سهم خواهی باعث می شود ملاک‌های شایسته سالاری مغفول بماند و همه هَم وغَم نماینده مصروف دادن سهم شود.
نماینده مردم شهرستان مشگین شهر به خاطر داشته باشد که رأی اکثریت یکی از ملاک‌ها برای جاری ساختن به اصطلاح دموکراسی است؛ بر همین اساس مطالبه همه امتیازات از طرف عده ای معدود فعال در ستاد انتخاباتی شماخارج از انصاف است.

صفحه‌ها