نمایش 1 - 10 از 36
محرم فرهنگ حسینی می‌طلبد؛ فرهنگی که دم از حجاب و عفاف جوانان زند که این والاترین بخش فرهنگ دینی است لذا محرم را نباید با فرهنگ سازی‌های غلط امروزی تباه سازیم.
به مناسبت شهادت ناجوانمردانه شهید حججی/
انسان با مشاهده جوان کم سن و سالی که کلی امید و آرزو برایش می توان تصور کرد احساس شرمندگی می کند و باید خطاب به این اسوه ایثار و همرزمان ایشان بگوییم: ما هم شرمساریم و احساس حقارت می کنیم!
خبرنگار می‌تواند همچون شمشیر برنده باشد که کجی‌ها و کاستی‌های جامعه را بر ملا می‌کند و کج روندگان را به راه راست هدایت کند هر چند که برخی افراد ظرفیت پذیرش آن را نداشته باشند.
یاداشت علی عباسی/
با فرمان صریح رییس 24میلیون نفر، بقیه افراد جامعه باید حق حیات خود را دو دستی بچسبند و چون بردگان فقط فرمان ببرند چون محکومند به این که چرا به یک سلیقه دیگری غیر از خواست دولت حاکم رأی داده اند.
با فرهنگ حجاب، گلستانی از عفاف را برای جامعه بسازیم و با ترویج آن از پرچم کشور و هویت اسلامی کشور خود محافظت کنیم.
علی عباسی تحلیل‌گر مسائل سیاسی/
بزرگترین و عظیم‌ترین مناقشات و جنایات تاریخ بشریت توسط کسانی به راه افتاده است که امروزه طرفدارحقوق بشر شده اند؛ در اروپای مدّعی مهد دموکراسی، دو جنگ جهانی اول و دوم، میلیون‌ها انسان بی دفاع و بی‌گناه را در زیر آواری از بمب‌های دیکتاتوری و فاشیستی دفن کرد.
آزادی به شکل غربی موجب تباهی جوانان و پسران و دختران می‌شود و از نظر اسلام و عقل نیز محکوم است و تبلیغات و مقالات بر خلاف اسلام و عفت عمومی و مصالح کشور حرام است و بر همه مسلمانان جلوگیری از آن واجب است.
دغدغه اقتصادی رییس دولت، مستلزم تلاش بود و توانمندی، امّا صحنه سیاست بازی درست به مثابه صحنه تئاتر یک خرده هنر می‌خواهد تا مردم را به نمایش‌هایی سرگرم کنی تا ساعاتی را خوش باشند و از اقتصاد سوألی نکنند.
آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان نزدیک است، چفیه اتحادتان را علم کنید.
حال حکایت ما با آمریکا و برخی کشورهای مستکبر شبیه حکایت است که ما هرچه امتیاز دهیم و راه بهانه گیری را ببندیم آنها حقوق بشر و برنامه موشکی و هزاران چیز دیگر را پیش خواهند کشید .

صفحه‌ها