نمایش 1 - 10 از 40
یادداشت/
آثار برجام حتماً ماندگار خواهد بود چون با حراج بنیه علمی در موضوع هسته ای و حراج عزت ملی و منافع ملی عده ای خوب قدرت به دست آوردند و خوب به اشرافیگری و فریب مردم پرداختند.
یادداشت؛
با اینکه با ورود سرویس‌های بیگانه اعتراضات به گرانی سمت و سوی سیاسی به خود گرفت، اما هوشیاری مردم و همراه نشدن آنها با معدود افرادی که در این تجمع‌ها تلاش داشتند مسیر مطالبات مردم را به سمت موضوعات دیگر ببرند، باعث شد نقشه دشمنان بر هم بخورد.
مردم در حماسه 9 دی فیتیله فتنه سیاسی را پایین کشیدند اما فتنه اقتصادی هنوز در کشور شعله ور است و همواره مردم را تهدید می‌کند چرا که در پشت پرده این فتنه به ظاهر اقتصادی فتنه‌های دیگری نیز نهفته است.
مردود شدن یک استاد دانشگاه با سابقه مدیریت اجرایی و قبول شدن افراد بیکار و جوان و بی تجربه و بی رزومه در کمیته تطبیق، یکی دیگر از عجایب دوران پسابرجام است که انسان را دچار حیرت می کند.
محرم فرهنگ حسینی می‌طلبد؛ فرهنگی که دم از حجاب و عفاف جوانان زند که این والاترین بخش فرهنگ دینی است لذا محرم را نباید با فرهنگ سازی‌های غلط امروزی تباه سازیم.
به مناسبت شهادت ناجوانمردانه شهید حججی/
انسان با مشاهده جوان کم سن و سالی که کلی امید و آرزو برایش می توان تصور کرد احساس شرمندگی می کند و باید خطاب به این اسوه ایثار و همرزمان ایشان بگوییم: ما هم شرمساریم و احساس حقارت می کنیم!
خبرنگار می‌تواند همچون شمشیر برنده باشد که کجی‌ها و کاستی‌های جامعه را بر ملا می‌کند و کج روندگان را به راه راست هدایت کند هر چند که برخی افراد ظرفیت پذیرش آن را نداشته باشند.
یاداشت علی عباسی/
با فرمان صریح رییس 24میلیون نفر، بقیه افراد جامعه باید حق حیات خود را دو دستی بچسبند و چون بردگان فقط فرمان ببرند چون محکومند به این که چرا به یک سلیقه دیگری غیر از خواست دولت حاکم رأی داده اند.
با فرهنگ حجاب، گلستانی از عفاف را برای جامعه بسازیم و با ترویج آن از پرچم کشور و هویت اسلامی کشور خود محافظت کنیم.
علی عباسی تحلیل‌گر مسائل سیاسی/
بزرگترین و عظیم‌ترین مناقشات و جنایات تاریخ بشریت توسط کسانی به راه افتاده است که امروزه طرفدارحقوق بشر شده اند؛ در اروپای مدّعی مهد دموکراسی، دو جنگ جهانی اول و دوم، میلیون‌ها انسان بی دفاع و بی‌گناه را در زیر آواری از بمب‌های دیکتاتوری و فاشیستی دفن کرد.

صفحه‌ها