نمایش 1 - 10 از 24
 طرح های راکد در گرمی نیازمند کمک هستند
برای رفع مشکل صنایع راکد در گرمی، ارگان‌های دولتی باید این صنایع را جدی بگیرند.
وجود نهاد ولايت فقيه در جايگاه سياسي كشور، مهم‌ترين عامل عدم وقوع انقلاب مخملي در سال 88 بود و در همه زمان‌ها كشور را از بحران نجات داده است.
نگهداری از معلولین و عقب افتادگان و کودکان و بزرگانى که از سلامت جسمى برخوردار نیستند، یکى از بزرگترین صدقات و حسنات است.
 سد تازه کند گرمی مغان پروژه استراتژیک شمال استان
شهرستان گرمی با ظرفیت عظیم رود های فراوان و پروژه های سدسازی یکی از مناطق بالقوه در این زمینه در سطح استان شناخته می شود.
جاده ارتباطی مرکز استان اردبیل به شهرهای شمالی این استان که از گرمی مغان می گذرد، به عنوان شاهرگ حیاتی توسعه استان نقش مهمی ایفا خواهد کرد.
حجت‌الاسلام و المسلمين دكتر يدالله صفري، امام جمعه شهر گرمي در يادداشتي به بررسي امتيازات و ظرفيت‌هاي شهرستان گرمي پرداخته است.
نام گذاری روز ۶ مرداد به نام شهر گرمی یک اقدام تحسین برانگیز بود که از سال گذشته مراسم بزرگداشت آن در این شهر به مرحله اجرا درآمد.
روزی نیست که از غم مهاجرت فرزندانم غبار غربت و محرومیت بر سر نپاشم، نور چشمانم روشنی بخش شهرهای دیگر شده‌اند و از مادر در تاریکی نشسته شان یادی نمی‌کنند.
شهرستان مغان از دیر باز با دارا بودن بیش از ۳۰۰ روستا و تیره های مختلف عشایر شاهسون از جمله مناطق غنی از حیث تولیدات صنایع دستی به خصوص در رشته های گلیم بافی، ورنی بافی و فرش بوده است.
شاید به جرأت می توان گفت نام محرومیت با گرمی عجین شده است و تنها دلخوشی اهالی این شهرستان، به زیبایی از دور و مردمانی خونگرم است.

صفحه‌ها