نمایش 1 - 10 از 58
«صدا و سیما» عاملی در توسعه گردشگری مغفول مانده «مغان»
یادداشت/
✍️رسانه ها و مخصوصا صدا وسیمای استان اردبیل می تواند نقش به سزایی در شناساندن ظرفیت گردشگری منطقه مغان داشته باشند که متاسفانه روند کم توجهی همچنان ادامه داشته و طبیعت و پتانسیل های منطقه مغان مورد غفلت واقع شده است.
رمضان میدانی فراخ برای اصلاح
یادداشت/
ای بشر، فرصت رمضان بار دیگر پیش روی شماست و میدان اصلاح برای شما فراخ، تا میتوانید خود را برای دیدار یار اماده کنید.
سوم خردادی ها، خرمشهرها را فتح می کنند
یادداشت/
این یادداشت با نگاهی به حوادث زمان فتح خرمشهر، به تشریح بیانات مقام معظم رهبری در اینکه خرمشهرها در پیش است و جوانان باید درمیدان های مختلف اقتصادی و فرهنگی حاضر باشند به تحلیل گفتمان مقاومت وعدم تبعیت از دشمن می پردازد.
کاش پدران این دخترها نیز وزیر می شدند!+عکس
یادداشتی از یک روز به یاد ماندنی با دختران خردسال روستایی در شهرستان بیله سوار که خالی از سکنه شده را در ادامه بخوانید.
آقای معاون؛ روخوانی دیگر بس است
یادداشت انتخاباتی؛
در حال حاضر دوران رجز خوانی سیاسی تمام شده و هیچ یک از کاندیداهای حاضر در انتخابات نمی توانند با این روش رای مردم را به خود جلب نمایند.
آقای رئیس جمهور؛امید بستیم ونا امید شدیم!
نامه پر محتوا و قابل تأمل خبرنگار مغانی خطاب به رئیس جمهور ایران
آقای رئیس جمهور، قبل ازهرچیز باید اطمینان داشته باشید،که بنده هیچ دشمنی با دولت نداشته و ندارم و اعتراف میکنم که بسان خیل عظیمی از مردم شریف مغان در 24خرداد سال 92 به شعار تغییر حضرتعالی رای داده ام اما چه کنم که در کار شماها عیوب بسیار دیده ام که اگر بنویسم مثنوی هفتاد من می شود و میدانم که آزموده را می آزمایم اما با خود میگویم در گفتن و نگاشتن فایده ها است که در نگفتن ها نیست.
سوء مدیریت، موریانه نظام و انقلاب
یادداشت کوتاه؛
مدیرانی که بر اساس آموزه های دینی مدیریت نمی کنند و در بدنه حکومت دینی قرار گرفته اند در واقع مثل موریانه از درون، حکومت دینی را می جوند و تضعیف می کنند.
شرمساری
یادداشت انتخاباتی؛
یادداشت «شرمساری» به بیان برخی مسائل در خصوص ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری می پردازد.
فراموش شدگان قرن
یادداشت کوتاه؛
برخی افراد که سهمی از انقلاب نداشته و وام های میلیاردی کم بهره برای خود زد و بند کردند امروز از زدن تهمت و افترا برای مردان حق که فراموش شدگان تاریخ هستنند هیچ ابایی ندارند.
نامه ای به فرماندار بیله سوار با عنوان «امانت انتخاباتی»
تک یادداشت صبح مغان
«امانت انتخاباتی» که همان انتخاب هیات اجرایی شایسته و امین از سوی نماینده دولت است یکی از مهمترین مسائلی است که باید به ان توجه ویژه ای شود.

صفحه‌ها