نمایش 1 - 10 از 30
کنفرانس امنیتی مونیخ امسال شاهد صحنه درگیری رقبای اروپایی و آمریکایی بر سر تقسیم قدرت در موازنه بین المللی و پروژه ایران هراسی بود.
یادداشت
تجربه گذشته انقلاب در طول دوران (آزادسازی گروگانها، جنگ تحمیلی، مبارزه با منافقان، پذیرش قطعنامه، همراهی با نظام سلطه در یازده سپتامبر و همین اقدام اخیر برجام) گویای باطل بودن این مسیر است.
باید اذعان کرد که نسل اولیه مدافعان انقلاب سختی های زیادی به دوش کشیدند و تمام توطئه های دشمنان را برای حفظ انقلاب به جان خریدند و برای آن قربانی دادند و نسل های بعدی که امروز با همان ایده، مدافعان حرم گشته اند، نیز با تمام کمبودها و نارسایی هایی که اول انقلاب بود بزرگ شدند و پرورش یافتند و همان هدف انقلاب را در حفاظت از حریم آل الله انجام می دهند که نسل اول در صیانت از انقلاب اسلامی کردند.
آیا مسئولین از خود پرسیده اند که خانواده بیکاران چگونه به استقبال عید نوروز می روند؟!.عید نزدیک است و بیکاری خیلی ها را خفه می کند.
مدتي است كه سريال «ليسانسه‌ها» از شبكه سوم سيما در حال پخش است. وقتي تيزر اين سريال از تلويزيون پخش مي‌شد، جاي اميدواري بسيار داشت كه صدا و سيما ..
یادداشت/
ورود و ثبت سالانه بالغ بر 15 میلیون فقره پرونده در دستگاه قضا و به تبع آن افزایش رو به تزاید آمارجمعیت کیفری، تکرار چرخه جرم، ناهنجاری های اجتماعی از دغدغه های اساسی قوه قضائیه است.
تقدیم به شهید مدافع حرم علی آقایی؛
چند روزی است که در سطح شهر بنرهای بزرگی را مزین به نام و چهره‌ات گسترده‌اند. هر رهگذری که نگاهش به نگاهت می‌افتد، بی‌تردید در دلش غوغایی به پا می‌شود..
یادداشت؛
در حال حاضر قريب به 7/8 درصد دانش‌آموزان کشور در مدارس غيردولتي حضور دارند و 11 درصد مدارس کشور و 11 درصد کلاس‌هاي کشور در بخش غيردولتي اداره مي‌شوند.
یادداشت؛
مشارکت بخش خصوصی در آموزش و پرورش بر افزایش اعتماد و حمایت دولت به بخش خصوصی و ایجاد انگیزه مشارکت، همچنین ایجاد ساختار‌های جدید برای بهبود مستمر مشارکت بخش خصوصی با تکیه بر مبانی علمی و پژوهشی تاکید می شود.
یادداشت؛
استقرار ساختار اجرایی چابک و غیرمتمرکز که به نفی بوروکراسی حاکم منجر شود و نظامی انعطاف‌پذیر و پاسخگو را جایگزین آن سازد از آرزوهای جامعه فرهنگی است.

صفحه‌ها