نمایش 1 - 10 از 50
مدتي است كه سريال «ليسانسه‌ها» از شبكه سوم سيما در حال پخش است. وقتي تيزر اين سريال از تلويزيون پخش مي‌شد، جاي اميدواري بسيار داشت كه صدا و سيما ..
 والدین و کابوسی به نام فرزندآوری/ پُتک روشنفکری غربی بر سر هویت ملی
بنا به گفته کارشناسان خانواده، عدم آگاهی والدین و چگونگی تفکر در 20 سال آینده زندگی، وضعیت اقتصادی، بیکاری، تورم، افزایش هزینه های آموزش، بهداشت و مسکن، ازدواج و فضای مسموم مجازی و غیره، میل به فرزندآوری را بین والدین کاهش داده است.
 بانوان، قربانی جریانهای فمنیستی
فمنیسم؛ نظریه ای است که اعتقاد دارد زنان باید به فرصتها و امکانات مساوی با مردان در تمامی جنبه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دست پیدا کند اما از آنجاکه امروزه در کشورمان به این اصول بیشتر توجه شده است زمینه انحراف خانوادگی، ترویج طلاق و خیانت و کم کردن ارزش مادری هم بنا به خواسته غرب افزایش یافته است.
	سیمای جوانان زیر تیغ و سوزن المان های شیطان پرستی
آسیب شناسی خالکوبی و تاتو در آرایشگاهها/
پس از ترویج لباس ها، گفت و شنود ها و رفتارها؛ فرهنگ غربی این روزها به آرایشگاه های زنانه و مردانه نیز رسوخ کرده است، بطوری که جوانان سیمای خدادادی خود را زیر تیغ و سوزن فرهنگ غربی و شیطان پرستی به تاراج گذاشته و خواه و یا ناخواه مدلینگ کلاسیک غرب در ایران اسلامی می شوند.
مدتی بود سریالی از شبکه سه سیما به نام ماه و پلنگ پخش می شد ،مجموعه ایی که هنرمندان خوش نامی را گرد هم آورده بود در این باب اما نقدهای بسیار نوشتند و خواندیم اما غالبا نقدهای فنی - هنری بودند.
شب چله یا حاشیه گرایی/
یلدا مصادف است با آخرین شب پاییز، نخستین شب زمستان، پایان قوس، آغاز جدی و درازترین شب سال. واژه «یلدا» به معنای «زایش زادروز» و تولد است.
روابط عمومی و لزوم توجه به امر اطلاع رسانی دوسویه
بی شک روابط عمومی ها قلب تپنده ادارات بوده و ارتباطی دوسویه را بین مسئولین و مردم موجب می شوند؛ اما متاسفانه این ارتباط در اکثر ادارات شهرستان کوثر نقض شده و کمتر مسئولی برای آگاهی بخشیدن به مردم نسبت به اطلاع رسانی اقدام می کند.
سینما و آرزوی ناشناخته مردم محروم بیله سوار
در سایه بی توجهی مسئولان؛
مقوله فرهنگ و پرکردن اوقات فراغت مردم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که یکی از این مقوله‌های فرهنگی سینما است، اما شهرستان بیله سوار با پیشینه تاریخی از مردمانی هنرمند و هنردوست متاسفانه فاقد سینما می باشد.
 سهم بانوان در ایجاد اشتغال پایدار/از انگشتان هر بانوی کوثری هنر می ریزد
مدیرعاملان، کارشناسان و مسئولین امر در حوزه مشاغل خانگی و صنایع دستی ضمن اینکه می توانند با صدور بیمه، متقاضیان این عرصه ها را حمایت کنند، بلکه با برگزاری دوره های آموزشی برای اکثریت بانوان و همچنین حمایت از کارآموزن در جهت خرید وسایل مورد نیاز عرصه مربوطه، بیکاری را در سطح شهرستان به حداقل برسانند.
 گنجینه های فراموش شده!/تصاویر
شهر گیوی با داشتن موسوی ها و احمدی ها و دیگر گنجینه های ادبی و مفاخر علمی وبه نام کشوری، تا کنون تندیسی از نمادهای خود را در سطح شهر ندیده است.

صفحه‌ها