نمایش 1 - 10 از 243
یادداشت/
برگزاری فضای نشاط ورزشی و اجتماعی لازم و ضرورت دارد انجام و برگزاری سفر های سیاحتی و زیارتی راهیان نور نیز برای ساختن نسلی پاک و با استعداد بیش از همه ضرورت دارد.
 روش شش سیگما و بهبود فرآیند
امروزه بهبود بهره وري يكي از مهمترين اهداف سازمانها و موسسات مي باشد؛ اغلب سازمان ها بمنظور افزايش بهره وري و نهايتا دستيابي به مزيت رقابتي جهت ماندگاري پايدار در عرصه تجارت جهاني، بخش وسيعي از تمركز و توجه خود را به رفع مسائل، مشكلات و نقاط ضعف موجود در سيستم ها و فرايندهاي خود مي نمايند.
 یادداشت/گمنامان نام آشنا
گمنامی را نمی توان در نام خلاصه و معنا کرد، این نامِ پرآوزه مختص آنهایی است که بی نام و نشان 24 ساعته در انجام وظیفه ذاتی خود در تلاشند و یقیناً امنیتی که در ایران اسلامی وجود دارد به برکت سرباز گمنام امام زمان (عج) محقق شده است.
وعده ما در پسادوازدهم این ماموریت رسانه ای است که با بازگشت به اهداف اصیل مردمان نسل اول انقلاب اسلامی در تمامی نواحی و مناطق ایران بزرگ ، رویای شکل گیری دولت کریمه با انتخاب بهترین بهترین های ملت در 1400 تحقق یابد.
یادداشت/
روزی عده ای از جوانان همین خاک از جان خود گذاشتند تا امروز ما جوانی کنیم.
	روح برجام را چه شد پَر کِشید!
3 سال عمر یک دولت و بطبع ملت در پَس مسائلی چون توافقات هسته ای یا برجام 1 یا 2 گذشت و قطعاً ایران فشار های بسیاری را در این خصوص متحمل شد، ولی در طول این سه سال چه دستاوردی برای ایران اسلامی به ارمغان آمد.
 جوانانی که جز قهوه خانه ها جایی ندارند!
تنها با یک گشت ساده در داخل شهر گیوی مشاهده می‌کنید که چه تعداد کافه‌ها و قهوه‌خانه‌ها در سطح شهر گیوی فعال و روز به روز هم پر رونق تر می شوند؛ اما سوال اینجاست که آیا گزینه دیگری برای انتخاب است؟!
یادداشت/دکتر شعبانلی رمضانیان
روز معلم هر سال فرصتی است برای تجلیل و تکریم این قشر فرهیخته و همچنین بیان اهمیت تعلیم و تربیت و یادآوری نیازها و موانع و مشکلات آنها
یادداشت/
امنیت پایدار کشور مرهون رشادت، پایداری و حضور سربازان رشید گمنام امام زمان (عج) در کشور است .
هم و غم جوانان کوثری در «روز جوان»
سوای مشکلات فرا منطقه ای بیکاری در سطح کشور، مواردی در خصوص رفع معضلات اجتماعی و بها دادن به قشر جوان در شهر کوچکی چون گیوی وجود دارد که می توان با احیای آنها حداقل موجبات اوقات فراغت سالم را برای جوانان کوثری به ارمغان آورد.

صفحه‌ها