نمایش 1 - 10 از 191
نیر در حسرت برپایی جشنواره های زمستانی است؛
طبیعت چهارفصل شهرستان نیر و برخورداری از مناطق بکر آب و هوایی از ویژگی‌های ممتازی است که می‌تواند این شهرستان را در زمره مناطق بالقوه برای جذب گردشگر در تمام فصول سال قرار دهد.
 آسیب شناسی "نَه" جوانان کوثری به ورزش/قلیان سراهایی که هر روز پُر رونق می شوند
با وجود امکانات، زیرساخت و سرانه ورزشی متناسب با جمعیت شهرستان کوثر، جوانان کوثری همچنان از سالن های ورزشی فراری اند؛ این درحالی است که قلیان سراها به برکت وجود همین جوانان روز به روز پُر رونق تر می شوند.
 طرح بی اساس " آشتی ملی " با " باغیان " نظام
یادداشت/
برخی‌ها در آستانه انتخابات با پیاده سازی ترفندهایی همچون طرح "آشتی ملی"، خواهان قلمداد ساختن اختلاف ها، مسائل و مشکلات میان مردم یا ... هستند؛ در حالی که بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری "مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟".
باید اذعان کرد که نسل اولیه مدافعان انقلاب سختی های زیادی به دوش کشیدند و تمام توطئه های دشمنان را برای حفظ انقلاب به جان خریدند و برای آن قربانی دادند و نسل های بعدی که امروز با همان ایده، مدافعان حرم گشته اند، نیز با تمام کمبودها و نارسایی هایی که اول انقلاب بود بزرگ شدند و پرورش یافتند و همان هدف انقلاب را در حفاظت از حریم آل الله انجام می دهند که نسل اول در صیانت از انقلاب اسلامی کردند.
با اینکه چند ماه بیشتر به انتخابات شوراهای شهر و روستا نمانده است متاسفانه نخبگان و رجالان دلسوز شهرمان با احتیاط و بی تفاوتی به این امر بسیار مهم می نگرند.
آیا مسئولین از خود پرسیده اند که خانواده بیکاران چگونه به استقبال عید نوروز می روند؟!.عید نزدیک است و بیکاری خیلی ها را خفه می کند.
 یادداشت/ یادآوری 22 بهمن
یادآوری یوم الله 22 بهمن؛ یعنی، یادآوری رشادت ها و فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی منسجم و خداجوی و پیرو ولایت و رهبری که با ایثار خون خود ثابت کرد که «خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است.»
در حال حاضر یکی از دلایل اصلی افت تحصیلی، حضور چندین ساعته دانش آموزان در فضاهای مجازی ودلمشغولی ها و یا به عبارتی خاله بازی های عوامل اجرایی برخی از مدارس در فضای مجازی است.
	مجاهدت های مرحوم آیت الله یکتایی در دوران انقلاب و ارتباط تنگاتنگ با امام خمینی(ره)
شاگردی از جنس استاد؛
آغاز سی و هشتمین بهار انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر بهانه ای شد تا از مجاهدت های آیت الله یکتایی، یار و شاگرد دیرین امام(ره) و یکی از متعهدان اسوه تقوا و فضیلت در نهضت اسلامی و انقلابی سخن بگوییم.
در صورتیکه شوراها و شهرداران اگر موفقتر عمل می کردند دیگر با مشاهده تخلیه جمعیت منطقه بویژه جمعیت جوان شهری شاهد نگرانی عموم شهروندان و خمودگی شهر زیبا و مظلوم نیر نبودیم.

صفحه‌ها