نمایش 1 - 10 از 212
 از بنر های صورتی تا عمل های سیرتی!
نامگذاری سال 96 به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی رهبر انقلاب موجب شد تا مسئولین بنر های متعددی را با این عنوان که زیرشان روابط عمومی فلان اداره حک شده است در مقابل ادارات و میادین شهر تدارک ببینند، تا شاید اقدام اولیه ای باشد در راستای عملی تحسین برانگیز!
 شوراهای اسلامی شهر و روستا در کلام رهبر معظم انقلاب
رهبر انقلاب می فرمایند: مردم به این شوراها اقبال کنند، به این انتخابات توجه کنند و آن را جدی بگیرند؛ تحکیم پایه‌های انقلاب، استحکام قدرت انقلاب و حکومت انقلابی در کشور می بایست از اهداف آن باشد.
	سال 96 اقتصادی تر از سال گذشته/لزوم تمرکز بیش از پیش دولت بر امر تولید و اشتغال
از تلخی کام مردم طبقه ضعیف در سال 95 تا فاصله آماری مسئولین از انتظارات مردم و رهبری؛
رهبر معظم انقلاب همچون سالهای گذشته، سال 96 را به الگوی گیری از سیاست های اقتصاد مقاومتی معطوف کردند و با مطرح ساختن تلخی‌ها و سختی‌های سال قبل مربوط به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، تولید و اشتغال را لازمه اعمال مسئولان برشمردند.
 هوای«رفتگران» شهر گیوی را داشته باشیم!
با نزدیک شدن به ایام عید و از آنجا که شهر گیوی جزء شهر های گردشگری محسوب می شود لازم است در خصوص حفظ منابع طبیعی، زیباسازی محیط شهری و کمک رسانی به رفتگران زحمتکش مواردی را رعایت کنیم.
 آمارهای رنگارنگ متناقض با سفره های بیرنگ
جوان اهل گیوی می گوید: من تازه ازدواج کردم و در همین ابتدای زندگی، خریدِ 6 قلم از اجناس عید 280 هزار تومان برایم هزینه برداشت درحالی که خرید ماهانه منزل را هنوز انجام نداده ام.
 آیین های نوروز در گرمی
بر اساس رسمی دیرینه در شهرستان گرمی برای استقبال از بهار، آیین های نوروزی بر پا می شود که در اين بخش تعدادي از این آيين ها معرفي مي شود.
چهارشنبه سوری؛ سوزاندن پلیدی ها و ساختن نیکی هاست اما این رسوم، با دخالت ها و شیطنت های عده ای از ناآگاهان و جاهلان جای خود را از چهارشنبه سوری به چهارشنبه شوری داده است
	خلوتی با فرزندان گمنام انقلاب
به بهانه 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا؛
مکان دفن شهدای گمنام و سادگی مزار آن‌ها خود گویای گمنامی سرداران بی پلاک است؛ گمنامانی که چندین سال پیش در چنین روزی اقتدار و استواری را برای ایران اسلامی رقم زدند تا باشند کسانی که مقتدرانه از ارزش های انقلاب دفاع کنند.
 مسئولین برای خروج گیوی از بن بست چه اندیشیده اند؟
شهر گیوی در جنوب استان اردبیل ضمن اینکه با معضلاتی چون بیکاری و مهاجرت بی رویه دست و پنجه نرم می کند، همچنان در بن بست راه های ارتباطی به سر برده و از هرگونه فعالیت های اقتصادی و صنعتی برون زا بی بهره است.
 گردشگران، مخّل آسایش!
شهرستان کوثر با وسعت فراوان، دارای باغات، تفرجگاه و پتانسیل های گردشگری بسیاری است؛ اما آیا توانسته است زیر ساخت های خود را جهت بهره مندی لازم گردشگران ارتقا دهد؟

صفحه‌ها