نمایش 1 - 10 از 329
يادداشت/ فرماندار سابق پارس آباد
ساعات پاياني روز نهم مردادماه 96 سپري شد و به نقل از مشاور سازمان خصوصي سازي خريداري براي كشت و صنعت و دامپروري مغان پيدا نشد تا بالا بودن قيمت پيشنهادي علت عدم استقبال خريداران اين شركت عنوان شود.
توطئه های خطرناک آینده عراق را تهدید می کند
این رقص عربی ناشی از آزادی موصل در فضای شهر نیمه خرابه موصل اگر چه مرحمی است بر زخم سنگین توطئه استکبار بر مردم منطقه، لکن ..
یاداشت علی عباسی/
با فرمان صریح رییس 24میلیون نفر، بقیه افراد جامعه باید حق حیات خود را دو دستی بچسبند و چون بردگان فقط فرمان ببرند چون محکومند به این که چرا به یک سلیقه دیگری غیر از خواست دولت حاکم رأی داده اند.
یادداشت/
امیداوریم نمایندگان استان در رفتار خود در مواجهه با پیگیری رسانه‌های استانی و محلی تجدیدنظر کرده و موجب نشوند تا فاصله‌شان با مردم بیشتر شده و مردم از آنان رنجیده خاطر شوند.
يادداشت/ علي پناهي
قتل دختربچه معصوم مغان (آتنا اصلانی) چنان ضربه ای بر پیکره وجدان بشریت وارد كرد که قلب هر انسان صاحب وجدان را شدیداً به درد آورد و به لحاظ اهمیت، تبدیل به یک موضوع کشوری و حتی جهانی شد.
اگر چه گاهی سخن گفتن و بیان برخی مسائل و مشکلات تکراری و کلیشه ای خوشایند نیست و موجب بی حوصلگی خواننده میشود، لیکن برخی مشکلات هستند تا زمانیکه مرتفع نشده اند حتی به قدمت تاریخ این سرزمین هم که باشند آنقدر باید گفته و شنیده شود تا مجریان و مسئولان را وادار به اجرای آن نماید.
علی عباسی تحلیل‌گر مسائل سیاسی/
بزرگترین و عظیم‌ترین مناقشات و جنایات تاریخ بشریت توسط کسانی به راه افتاده است که امروزه طرفدارحقوق بشر شده اند؛ در اروپای مدّعی مهد دموکراسی، دو جنگ جهانی اول و دوم، میلیون‌ها انسان بی دفاع و بی‌گناه را در زیر آواری از بمب‌های دیکتاتوری و فاشیستی دفن کرد.
يادداشت/
آقاي استاندار! مردم مغان تا چه زمانی چشم به آسمان بدوزند و بجای مشاهده هواپیمای مسافربری، شاهد پرواز کلاغهای سیاه باشند! مگر غیر از این است اولین فرودگاه هواپیمایی در شهرستان پارس آباد بود؟
آزادی به شکل غربی موجب تباهی جوانان و پسران و دختران می‌شود و از نظر اسلام و عقل نیز محکوم است و تبلیغات و مقالات بر خلاف اسلام و عفت عمومی و مصالح کشور حرام است و بر همه مسلمانان جلوگیری از آن واجب است.
دغدغه اقتصادی رییس دولت، مستلزم تلاش بود و توانمندی، امّا صحنه سیاست بازی درست به مثابه صحنه تئاتر یک خرده هنر می‌خواهد تا مردم را به نمایش‌هایی سرگرم کنی تا ساعاتی را خوش باشند و از اقتصاد سوألی نکنند.

صفحه‌ها