نمایش 1 - 10 از 286
يادداشت/ ميرحامد مولايي
دولت ها همواره یکی از شعارهای خود را حل معضل بیکاری قرار دادند اما با وجود روند کند ایجاد و مشاغل جدید و حتی گاهی حمایت نکردن مناسب از شغل های موجود به نظر نمی رسد در سال های اخیر دولت موفقیت نسبی در این زمینه کرده باشد.
صیانت از حقوق نجومی، دیانت از حقوق شهروندی!
دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟!؛
منشور حقوق شهروندی در حالی تدوین و منتشر یافته است که مردم از تناقض های موجود در مواردی همچون حقوق های نجومی در عجب هستند؛ رئیس جمهور کشورمان بداند که مردم ایران مانده اند که دم خروس را باور کنند یا قسم حضرت عباس را؟!
نباید انعکاس یک واقعیت تا این حد تلخ باشد که شخص معترض را با استفاده از ابزار قدرت و گروه فشار و توسل به قوه قاهره مجبور به سکوت کرده تا واقعیت را انکار کنند؟؟
يادداشت/ علی رضا ارژنگی
دشت مغان یکی از مناطق حاصلخیز و پر رونق کشور بوده كه دارای منابع سرشار طبیعی از جمله منابع نفت، آب فراوان، زمین های حاصلخیز کشاورزی و دامپروری است.
يادداشت/ سليمان عليزاده
وقتی مردم در عمل دستاوردی مشاهده نکنند و اهداف در سفره مردم و معیشت آنها نتواند ملموس باشد آن موقع احزاب میشود بازی با کلمات!
حماسه 9 دی خط بطلانی شد بر پندارهای غلط و خیالهای باطل کسانی که تصور می کردند رهبری از پشتوانه مردمی برخوردار نیست .
فتنه¬ی 88 در واقع بنیانش در خرداد ماه بود که در دی ماه به وقوع پیوست و در 9 دی ماه سال 88 به حماسه ملت ایران نقشه دشمنان نقش بر آب شد.
 نقش مسئولین در پاسداشت و تبیین ابعاد جنبش مردمی 9 دی چیست؟
با نزدیک شدن به یوم الله 9 دی که امروزه به جنبش مردمی تبدیل شده و از آن به عنوان حرکت عظیم پس از انقلاب یاد می شود؛ نقش اساسی مسئولین در اعلام مواضع خود بیش از پیش مطرح است که در پس هیاهوی مجازی برخی از حامیان فتنه، پاسداشت و تبیین ابعاد این جنبش مردمی نیز بایستی از سوی آنها تبیین شود.
چگونه فتنه علیه نظام جمهوری اسلامی پدید می‌آید؟
فتنه ۸۸ علی رغم همه ی خسارت هایش حاوی درس هایی برای مردم و خواص بود. مهم این است که با درس گرفتن از این حادثه همواره خطرِ «دشمنُ کمین کرده» را ببینیم...
یادداشت/
حماسه 9 دی، چه زيبا پاسخي بود به نداي تاريخي هل من ناصرا ينصرني امام حسين (ع). پاسخي كه ملت حسيني، با بصيرتي الهي به جهانيان نشان دادند كه راه كاروان عشق از ميان تاريخ مي گذرد و همچون حسين (ع) هرگز با همچو يزيد دست بيعت نخواهد داد.

صفحه‌ها