نمایش 1 - 10 از 199
فتنه‌گران در ازاي هزينه‌هايي كه بر نظام و انقلاب و مردم تحميل كردند، هزينه‌اي را پرداخت نكرده و تاكنون حاضر به پرداخت آن نشده‌اند.
رفتارشناسی فتنه و بازیگرانش در روزهای محرم و عاشورا، مقطع مهمی در ارزیابی جریان فتنه است که بر عبور از انقلاب و نظام و تعرض به اعتقادات، ارزش ها و باورهای دینی اصرار داشتند. اگرچه نشانه های آن در اردوکشی های قانون شکنانه و اغتشاشات خیابانی پس از ۲۲ خرداد، رخ نمود؛ اما نقطه اوج هنجارشکنی های فتنه گران، در عاشورای ۸۸ رونمایی شد و ...
مدتی بود سریالی از شبکه سه سیما به نام ماه و پلنگ پخش می شد ،مجموعه ایی که هنرمندان خوش نامی را گرد هم آورده بود در این باب اما نقدهای بسیار نوشتند و خواندیم اما غالبا نقدهای فنی - هنری بودند.
تولد گروههای تروریستی در جهان رهاورد روسای جمهور پیشین امریکا است بطوریکه در زمامداری هر یک از آنها گروهی به کشتار مردم جهان کمر بسته است.
بررسی ابعاد مختلف استکبارستیزی ملت ایران
طی ۳۷ سال گذشته، آمریکایی‌ها به کمک متحدین خود، سرمایه‌گذاری‌های بسیار زیادی برای براندازی نظام اسلامی متکی بر مردم ایران انجام داده‌اند.
اختصاصی سبلانه؛
هر چند رسانه‌های ارتباط جمعی با توجه به پیشرفت‌های اخیر خود توانسته‌اند در عناصر فرهنگی و ترکیب‌های فرهنگی نفوذ کنند و در آنها تغییراتی به وجود آورند و یا آنها را به طور کلی محور کنند ولی ناگفته نماند که جامعه برخودار از فرهنگ غنی نیز می‌تواند بر روی وسایل ارتباط جمعی تأثیر بگذارد.
نگاهی به یک شیوه ناپسند مخاطب‌گیری در شبکه‌های اجتماعی؛
امروز هم چند هنرمند، سیاستمدار، زندانی و ورزشکار و ...، به لطف فضای مجازی مردند و دفن شدند و دوباره سر زندگی بازگشتند؛ این فضا، یعنی سخت تر شدن کار رسانه ای با وجود شبکه های اجتماعی و کارخبری بی هیچ تعهد حرفه ای.
در دوران پرشتاب و لجام گسیخته حاکمیت فضای مجازی، این که مدارس ما، چه میزان توانسته‌اند برنامه ای راهبری برای هدایت دانش‌آموزان چنین دورانی داشته باشند، سوال مهمی است که البته پاسخش با ابهام و مجهول آمیخته است.
زنگ آغاز کار پارلمان جمهوری اسلامی ایران برای دوره دهم در حالی نواخته شد که همزمان با آن در اردبیل سوگیری های جدید برای پارلمان محلی نیز شروع گردیده است.
اگر امروز این سطح از آرامش و ثبات را در جامعه تجربه می‌کنیم به واسطه رهبری حکیمانه حضرت امام خامنه‌ای( مدظله العالی) و کمک سربازان گمنام امام زمان (عج) است.

صفحه‌ها