نمایش 1 - 10 از 11
 دلنوشته یک بسیجی در وصف حماسه 9 دی
9 دی، غدير خم بود در کوير قم و سراسر ايران. 9 دی، نور بصيرت الهی بود در دلهای امت. هرچه خواستم بگويم که 9 دی چيست، زبان الکن بود و قلم قاصر. فقط می توانم که بگويم 9 دی، 9 دی بود و بس.
دلنوشته دختر شهید غلامرضا نهامین
به مناسبت یادواره شهید اسماعیل اعلمی منتشر شد؛
امروز همنشین مادری از جنس فرشتگان بودم مادری که هاجر وار اسماعیلش را قربانی اسلام و قرآن کرد و لیلا وار در فراق فرزندش صبوری کرد.
بسيجي همان نامي كه امام(ره) مفتخر بود كه اين را بر خود نهاده و همواره مي فرمودند همين افتخار مرا بس كه خود يك بسيجي ام.
اگر امروز این سطح از آرامش و ثبات را در جامعه تجربه می‌کنیم به واسطه رهبری حکیمانه حضرت امام خامنه‌ای( مدظله العالی) و کمک سربازان گمنام امام زمان (عج) است.
يادداشت تحليلي/
در طول هشت سال دفاع، امام تلاش كرد تا از اصول و ارزش هاي اسلامي و انساني را در فرماندهي و مديريت جنگ مورد توجه قرار دهد.
دل نوشته های بسیار زیبا در وصف شهداء
دل نوشته‌های زیبای "بوسه بر عطر پرواز"، "شقایق، راه بهار بسته نیست" و چندین دل نوشته دیگر در وصف و یاد شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس را می توانید،ببینید.
یادداشت/بمناسبت سالگرد ورود آزادگان به میهن
سال ها پيش در چنين روزی مادران با چشمان گريان منتظر و همسران چشم به راه نشستند تا عزيزان سفر كرده اشان را دوباره ببينند.
پنج شنبه ها با شهدا؛
فعالیتش به تمام معنای کلمه ، جنگی بود . او از انجام خدمت در جبهه لذت می برد . این را به یک هم رزم گفته بود .
سعید قاسمی می‌گوید: حاج همت خودش به استقبال مسئولان گردان‌ها می‌رفت و می‌گفت: ماشالله چقدر تانک زدید! خدا شهیدتان کند! می‌گفت و با آن‌ها می‌خندید. گل از گل‌اش شکفته بود. خب اولین بار بود که در کسوت فرماندهی تیپ ۲۷ رسما وارد نبرد می‌شد
فقط يك مقايسه ساده بين قدرت و برد موشك هاي دوربرد ايران با موشك فجر 5 كه براي دستپاچگي اوباما و نتانياهو و كلينتون براي آتش بس كافي بود، معلوم مي كند كه اگر اين رژيم تهديدات خود عليه ايران را عملي سازد با چه سرنوشتي مواجه خواهد شد.

صفحه‌ها