سرویس: اجتماعی
کد خبر: 92689
|
13:10 - 1400/07/27
نسخه چاپی

رئیس مجمع جوانان سازمان های مردم نهاد استان:

طرح توانمند سازی زنان و جوانان استان در اردبیل برگزار می شود

طرح توانمند سازی زنان و جوانان استان در اردبیل برگزار می شود
رئیس مجمع جوانان سازمان های مردم نهاد استان اردبیل از اجرای طرح توانمندسازی بانوان در اردبیل خبرداد و گفت: این طرح با رویکرد کارآفرینی برگزار می شود.

به گزارش سبلان ما ، پیش از ظهر امروز  مراسم افتتاحیه طرح توانمند سازی زنان و جوانان استان اردبیل با رویکرد کارآفرینی و با حضور محمدلو مدیر کل امور بانوان به همت موسسه کارآفرینان فردای سبلان با مشارکت معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان در خانه جوانان اردبیل برگزار شد.

مدیر کل امور بانوان استانداری اردبیل در این مراسم به تبیین اهمیت توانمند سازی بانوان  در عرصه های فرهنگی و اقتصادی پرداخت و گفت: از طرح های توان افزایی زنان و جوانان در اردبیل حمایت می کنیم.

ژیلا اغفاری  رئیس مجمع جوانان سازمان های مردم نهاد استان اردبیل نیز در این مراسم به اهداف  طرح توانمند سازی زنان و جوانان استان اردبیل با رویکرد کارآفرینی پرداخت و گفت: این طرح با همکاری معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، شهرداری و شورای اسلامی شهر اردبیل، مرکز شتابدهی تیک آپ، مجمع جوانان استان اردیبل و با حمایت ستاد اجرای فرمان امام (ره)، مرکز فنی حرفه‌ای و گروه رسانه بانو در هفته تربیت بدنی و ولایت در حال برگزاری است.

وی به  طرح جامع توان افزایی زنان و جوانان اردبیل اشاره کرد و گفت: تیم سازی و منابع انسانی در کسب و کار،  سواد فضای مجازی، اصول و فنون مذاکره و زبان بدن، مسائل و چالش های اشتغال زنان، راه اندازی کسب و کارهای خانگی، دیجیتال مارکتینگ ابزار تحول  و بازاریابی، کارگاه ورود به کسب و کار مجازی، رهبری و مدیریت کسب و کار از جمله عناوین طرح توانمندسازی  زنان  مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان اردبیل است.

 

انتهای پیام/ج

انتهای پیام/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد