سرویس: جهاد و مقاومت
کد خبر: 92687
|
13:00 - 1400/07/27
نسخه چاپی

شهردار نیر در دیدار با مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل مطرح کرد؛

بسیج دانشجویی پر انرژی‍‍‎ تر از همیشه در مسیر انقلاب حرکت می‌کند

بسیج دانشجویی پر انرژی‍‍‎ تر از همیشه  در مسیر انقلاب حرکت می‌کند
شهردار نیر گفت: بسیج دانشجویی امروز پر انرژی تر از همیشه در حال حرکت در مسیر آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش سبلان ما ،  مجید جهانی صبح امروز در نشست با مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل اظهار داشت::بسیج دانشجویی امروز پر انرژی تر از همیشه در حال حرکت در مسیر آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی هستند.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی، افزود: مدیریت جهادی و اعتقاد به جوانان و اصل ما می توانیم را از عوامل عزت و پیشرفت کشور در همه عرصه ها است.

مهدی عالی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در این نشست ضمن تبریک انتخاب جهانی به عنوان شهردار نیر و با اشاره به بیانات رهبری در بیانیه ارزشمند گام دوم انقلاب اسلامی جوانان را میدان داران اصلی گام دوم انقلاب برشمرد و برطرف کردن نیازهای کشور توسط جوانان را یکی از مسائل مهم کشور دانست.

عالی با اشاره به قدم‌های مثبت بسیج دانشجویی در جهت حل مشکلات استان افزود: بسیج دانشجویی با توجه به توانایی های خود در عرصه های مختلف پژوهشی ، علمی و فرهنگی آماده همکاری با نهادها و سازمانهای مختلف جهت برطرف کردن نیازهای مردم است.

در ادامه نیز شهردار شهر نیر با تاکید بر توانایی‌های جوانان به تحلیل وضعیت موجود شهرستان نیر و پتانسیل این شهرستان در عرصه‌های مختلف پرداختند و بر همکاری بسیج دانشجویی و شهرداری نیر تاکید کرد.

 

انتهای پیام/آ

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربیننده ترین ها