سرویس: دانش و فناوری
کد خبر: 92590
|
17:00 - 1400/07/21
نسخه چاپی

رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل؛

مرکز نخبگان کمیته امداد در اردبیل راه اندازی شد

مرکز نخبگان کمیته امداد در اردبیل راه اندازی شد
رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل از راه اندازی مرکز نخبگان کمیته امداد در اردبیل خبرداد و گفت: ۱۶۰ نخبه علمی، فرهنگی و ورزشی کمیته امدادی تحت حمایت بنیاد نخبگان قراردارند.

حسین شایقی رئیس بنیاد نخبگان استان در گفتگو باسبلان ما ، از راه اندازی مرکز نخبگان کمیته امداد در اردبیل خبرداد و گفت:  هم اکنون کمیته امداد استان اردبیل از ۱۶۰ نخبه علمی، فرهنگی و ورزشی حمایت می‌کند که با افتتاح مرکز نخبگان «رویش» امیدواریم بتوانیم تعداد بیشتری از دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت خود در بیاوریم.

وی با بیان اینکه فرزندان کمیته امداد سرشار از هوش و استعداد هستند گفت: در تلاش هستیم تا با شناسایی استعدادهای ناب و حمایت از آنها در راستای محرومیت زدایی و تعالی این عزیزان ایفای نقش کنیم.

وی با بیان اینکه بنیاد نخبگان در زمینه توانمندسازی، مهارت‌آموزی، برنامه‌های فرهنگی و ارائه طرح‌های مختلف با این مرکز همکاری خواهد کرد، افزود: استعدادهای برتر تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل در بحث فرهنگی، علمی و ورزشی سرآمد هستند که امیدواریم با همیاری‌های هرچه بیشتر گام‌های موثری را در ارتقای سطح علمی و افتخارآفرینی آنها برداریم.
 

انتهای پیام/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد