سرویس: اجتماعی
کد خبر: 92474
|
23:40 - 1400/07/14
نسخه چاپی

فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام:

مسئولیت امروز جامعه در گرو ترویج فرهنگ شهداست/ یادواره ها باید به راهواره ها تبدیل شوند

مسئولیت امروز جامعه در گرو ترویج فرهنگ شهداست/ یادواره ها باید به راهواره ها تبدیل شوند
فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام ضمن حضور در منزل شهید والامقام شهید ولی الله کیانی و تکریم و تجلیل از خانواده آن شهید والامقام گفت :مسئولیت امروز جامعه در گرو ترویج فرهنگ شهداست.

به گزارش سبلان ما ، سردار غلامحسین محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام ضمن حضور در منزل شهید والامقام شهید ولی الله کیانی و تکریم و تجلیل از خانواده آن شهید والامقام گفت :مسئولیت امروز جامعه در گرو ترویج فرهنگ شهداست.

وی در یادواره شهدای آبروی محله و افتخار کوچه ها که  در درب منزل آن شهید والامقام برگزار شد گفت: امروز ترویج فرهنگ شهداء مسئولیت جامعه را به دنبال دارد نباید اجازه دهیم که حقانیت جنگ و انقلاب تحریف شود سردار محمدی اصل ضمن گرامی داشت نام و یاد خاطره شهداء و تسلیت به مناسبت ایام عزاداری آخر ماه صفر اظهار داشت یادواره های شهدا نباید در حد یک یادواره بماند و یادواره ها باید به راهواره ها تبدیل شوند. شهیدان ما بر سر کلاس مدرسه حضرت ابوالفضل علیه السلام نشستند حسینی شدند.

 وی با بیان اینکه سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی همه ویژگی های حضرت عباس علیه السلام را در وجود خود نهادینه کرد و سرانجام حسینی شد ادامه داد، شهداءشناسنامه واقعی ملت ایران و محور وحدت ملی هستند تصریح کرد در ارتباط با شهدا خط کشی های حزبی و جناحی وجود ندارد و امروز دنیا ملت ایران را با فرهنگ شهداءهمچون شهید کیانی ها، اسلامی ها،باکری ها و شهید بزرگمان حاج قاسم سلیمانی می‌شناسند.

فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام با بیان اینکه در طول انقلاب و دفاع مقدس یک شهید را پیدا نمی کنید که تعلق مادی به دنیا داشته باشد گفت :برای همین است که باید عکس شهدا، را در منازل و معابر داشته باشیم تا راه را گم نکنیم.

وی دوران دفاع مقدس را دوران امتحان سخت ملت ایران دانست و افزود در این امتحان توده‌های مردم پیروز شدند  امروز ما باید مبلغ خوبی برای دین، راه امام (ره)و انقلاب باشیم و از حقیقت دین و انقلاب کوتاه نیاییم وی با بیان اینکه امروز نباید بگذاریم حقانیت جنگ انقلاب و امام رحمة الله علیه تحریف شود افزود؛ امروز ترویج فرهنگ شهدا و مصونیت جامعه و جوانابر عهده ما ست. لازم به ذکر است در قبل از شروع این مراسم وی در حضور باگلزار شهدای شهرستان بیله سوار با اهدای فاتحه و گل با آرمانهای شهدا تجدید میثاق نمودند.در حاشیه این مراسم پرچم متبرک به حرم سیدالشهداء توسط حاضرین با رعایت پروتکل های بهداشتی زیارت شد.

لازم به ذکر وی بعد از اتمام این مراسم با حضور و سرکشی از مجتمع واکسیناسیون شهرستان از زحمات جهادگران این عرصه قدر دانی نمودند و گفتند این کار شما یادآور اقدامات جهادی رزمندگان عزیز ما در هشت سال دفاع مقدس است.

 

انتهای پیام/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد