سرویس: اجتماعی
کد خبر: 92159
|
08:08 - 1400/06/25
نسخه چاپی

دادستان عمومی و انقلاب مرکز اردبیل:

کشته شدن پسر 11 ساله پارس آبادی/قاتل دستگیر شد

کشته شدن پسر 11 ساله پارس آبادی/قاتل دستگیر شد
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: جسد نوجوانان پارس‌آبادی پس از جستجوی فراوان در اطراف منزل مسکونی‌اش پیدا شده و ساعتی بعد نیز قاتل این نوجوان با همکاری پلیس دستگیر شد.

به گزارش سبلان ما ، سید عبدالله طباطبایی در جمع خبرنگاران با اشاره به جزئیات کشف جسد نوجوان یازده ساله پارس آبادی که گمان می‌رفت در کانال آب غرق شده است، اظهار داشت: گزارش مفقودی این نوجوان شامگاه جمعه گذشته به پلیس ۱۱۰ اطلاع داده می‌شود.

وی افزود: با توجه به اعلام گزارش اولیه غرق شدگی در کانال آب محلی، جستجو برای یافتن جسد وی توسط نیروهای غریق نجات و هلال احمر انجام و پس از گذشت چندین روز جسد این نوجوان پیدا نمی‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز اردبیل گفت : در تماسی که با دادسرای مرکز استان انجام شد، تمام ظرفیت‌ها جهت رفع نگرانی خانواده این نوجوان اهل شهرستان پارس آباد به‌کار بسته شد.

وی ادامه داد: پس از جستجوهای فراوان، روز گذشته در حدود ساعت ۱۴:۳۰ جسد این نوجوان در اطراف منزل مسکونی وی کشف و پلیس جنایی و دادستان شهرستان پارس آباد در محل کشف جسد حاضر شده و پس از شناسایی، جسد جهت کالبدشکافی و مشخص شدن علت تامه حادثه به پزشک قانونی منتقل شد.

طباطبایی با بیان اینکه با توجه به منتفی شدن غرق شدگی و ورود پرونده به فاز جنایی، در اقدامی سریع قاتل این نوجوان پارس آبادی دستگیر و تحت بازجویی قرار دارد، افزود: در تحقیقات اولیه کرکری و بگو مگوی خانوادگی علت این جنایت ارزیابی شده است.

دادستان مرکز استان از مردم خواست تا اخبار را از منابع و مقام‌های رسمی پیگیری کرده و به شایعات بی اساس مطرح در فضای مجازی درباره علت و نوع قتل در این جنایت توجه نکنند.

انتهای پیام/آ

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد