سرویس: ورزشیکد خبر: 92135|13:34 - 1400/06/23
نسخه چاپی

مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل:

هیات‌های برتر اردبیل در هفته تربیت بدنی تجلیل می شوند

هیات‌های برتر اردبیل در هفته تربیت بدنی تجلیل می شوند
مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل از تجلیل ۱۰ هیات برتر استان اردبیل در هفته تربیت بدنی و ورزش خبر داد.

به گزارش سبلان ما ، سجاد انوشیروانی، صبح امروز در جمع خبرنگاران از تجلیل ۱۰ هیات ورزشی برتر استان اردبیل در هفته تربیت بدنی و ورزش خبر داد و گفت: با توجه به رتبه بندی هیات های ورزشی استان از طرف فدراسیون های ورزشی و با شرایط رتبه بندی امتیاز ملی و استانی، ۱۰ هیاتی که برتر انتخاب شدند در هفته تربیت بدنی و ورزش تجلیل خواهند شد.

وی با اشاره به تلاش شبانه روزی روسا و اعضای هیات رئیسه هیاتهای ورزشی استان ها، افزود: در سال ۹۹ بیش از ۷۰ درصد هیات های ورزشی استان در رتبه بندی و ارزیابی فدراسیون ها نسبت به سالهای گذشته روند رو به رشدی را داشته اند و همراه و هم پا با اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل برای توسعه و ارتقاء ورزش استان تلاش کردند.

مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل گفت:‌ قدردانی و تجلیل از هیات های برتر قطعا درایجاد انگیزه برای پیشرفت روز به روز هیات های ورزشی استان موثر خواهد بود.

انوشیروانی تصریح کرد: لازم است هیات های ورزشی در سراسر استان با تمام توان و قوا در جهت پیشبرد اهداف هیات ها اقدامات لازم را انجام دهند و اداره کل ورزش و جوانان استان نیز از هیات های موفق و برتر حمایت های لازم را انجام خواهد داد.

 

انتهای پیام/آ

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد