سرویس: گردشگریکد خبر: 90013|12:43 - 1400/01/18
نسخه چاپی

رئیس میراث فرهنگی اردبیل:

مشکلات ترافیکی در ورودی پل معلق هیر برطرف می شود

مشکلات ترافیکی در ورودی پل معلق هیر برطرف می شود
رئیس اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان اردبیل گفت: با توافق انجام‌ شده با شهردار هیر مشکل ترافیکی و تردد مسافران در ورودی پل معلق هیر برطرف می ‌شود.

به گزارش سبلان ما ، محمدرضا شایقی صبح امروز در جلسه با شهردار هیر اظهار داشت: با توجه به احداث پل شیشه‌ای معلق هیر و ورود گردشگران به شهر هیر حل مشکل ترافیکی و تردد مسافران در ورودی پل معلق و تنظیف شهری و نصب تابلوهای مناسب راهنما در سطح شهر ضروری است.

وی افزود: به دلیل گردشگری بودن بخش هیر توسعه اقدامات در راستای تنظیف شهری و حل مشکلات ترافیکی می‌تواند زمینه برای حضور هر چه بیشتر گردشگران در این منطقه را فراهم آورد.

رئیس اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان اردبیل از برگزاری دوره‌های آموزشی صنایع‌دستی، ایجاد نمایشگاه‌های صنایع‌دستی و تبدیل اقامتگاه‌های بوم‌گردی در این بخش خبر داد و گفت: امسال تلاش می‌کنیم تا با توجه به شعار سال فعالیت‌ها در بخش صنایع‌دستی افزایش یابد.

شهردار هیر نیز ضمن قول مساعد در حل معضل ترافیک در ورودی پل معلق از بازگشایی کامل مسیر از سمت جاده شبلی در هیر خبر داد و افزود: «در صورت تامین اعتبار عملیات آسفالت‌ریزی نیز در این مسیر انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: هم اکنون بار ترافیکی در این مسیر کم شده است و شهر هیر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آماده پذیرایی از گردشگران است.

 

انتهای پیام/آ

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد