سرویس: ورزشیکد خبر: 89978|16:54 - 1400/01/15
نسخه چاپی

با حضور مسئولان استانی و اهالی شهر هیر برگزارشد؛

تجلیل از جهان پهلوان پیمان ماهری پورهیر در آغوش زادگاهش

تجلیل از جهان پهلوان پیمان ماهری پورهیر در آغوش زادگاهش
جهان پهلوان پیمان ماهری پور هیر قهرمان و مدال اور چندین دوره از مسابقات قوی ترین مردان آهنین ایران و جهان، مسابقات پاورلیفتینگ و رکورددار جهان که امروز با حضور مسئولان استانی، فرماندهان سپاه و بسیج، مسئولان منطقه و بخش هیر مورد تجلیل و قدردانی اهلی شهر هیر قرار گرفت.

به گزارش سبلان ما ، جهان پهلوان پیمان ماهری پور هیر قهرمان و مدال اور چندین دوره از مسابقات قوی ترین مردان آهنین ایران و جهان، مسابقات پاورلیفتینگ و رکورددار جهان که امروز با حضور مسئولان استانی، فرماندهان سپاه و بسیج، مسئولان منطقه و بخش هیر  مورد تجلیل و قدردانی اهلی شهر هیر قرار گرفت. 

جهان پهلوان ماهری پور در این مراسم با قدردانی از اهالی شهر هیر و مسئولان بخش گفت: با توجه به اینکه استعدادهای خوبی در منطقه و بخش هیر نهفته است لذا با راه اندازی بزرگترین خانه پاورلیفتینگ استان اردبیل در این منطقه می توانیم جوانان با استعداد در این رشته ورزشی را شناسایی کنیم. 

سجاد انوشیروانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل هم با قول مساعد مبنی بر احداث اولین و بزرگترین خانه پاورلیفتینگ استان اردبیل به تقاضای جهان پهلوان ماهری پور هیر در بخش و منطقه هیر افزود: با تخصیص اعتبارات لازم در سال جدید در راه اندازی و احداث خانه پاورلیفتینگ و مچ اندازی در منطقه و بخش هیر اقدام می کنیم.

راستگار بخشدار هیر نیز با قدردانی از جهان پهلوان ماهری پور هیر که افتخارات زیادی را برای مردم و اهالی منطقه و بخش هیر در مسابقات متعدد جهانی و ملی کسب کرده است گفت: برگزاری ویژه برنامه تجلیل از جهان پهلوان ماهری پور هیر با هدف معرفی این پهلوان نامدار ایران و جهان به مردم شرف و قهرمان پرور استان اردبیل انجام شد که در حاشیه این مراسم جشن گلریزان نیز به تقاضای جهان پهلوان ماهری پور هیر با حمایت مالی از خانه شکوفه های اردبیل صورت گرفت. 

به گزارش سبلان ما؛ در پایان این مراسم یکی از خیابان های اصلی و مرکز شهر هیر با حضور مسئولان استانی و اهالی شهر هیر به نام جهان پهلوان پیمان ماهری پور هیر نام گذاری شد. 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد