کد خبر: 89637|09:01 - 1399/12/13
نسخه چاپی

معاون سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل:

گوشت مرغ با قیمت مصوب ۲۰۴ هزار ریال توزیع می شود

گوشت مرغ با قیمت مصوب ۲۰۴ هزار ریال توزیع می شود
معاون سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: گوشت مرغ از امروز با قیمت مصوب دولتی هر کیلوگرم ۲۰۴ هزار ریال در استان اردبیل توزیع می شود.

به گزارش سبلان ما ،نوبخت اژدری  معاون  بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل  صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: قیمت مصوب گوشت مرغ زنده درب مرغداری ۱۴۴ هزار ریال، عمده‌فروشی ۱۹۴ هزار ریال و عرضه در فروشگاه‌ها برای عموم مردم ۲۰۴ هزار ریال تعیین شده است.

 وی افزود: برابر شیوه‌نامه تولید، عرضه و نظارت بر قیمت گوشت مرغ که از سوی وزارت جهاد کشاورزی تهیه شده، تمام تولیدکنندگان باید برابر قیمت مصوب تولیدات خود را به بازار عرضه کنند.  

اژدری تاکید کرد: برابر شیوه‌نامه ابلاغ شده، تولیدکنندگان متخلف از دریافت دان و غذای طیور محروم شده و افراد خاطی نیز به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

 وی افزود: در اجرای این شیوه، سازمان جهاد کشاورزی استان بر فرایند تحویل از مرغداری تا کشتارگاه و اداره کل صنعت معدن و تجارت استان نیز از کشتارگاه تا خرید توسط مردم نظارت خواهند کرد.

طی روزهای اخیر قیمت گوشت مرغ در بازار اردبیل در پی بالا رفتن مصرف این محصول افزایش یافت و نرخ فروش هر کیلوگرم گوشت مرغ آماده طبخ به ۲۷۰ هزار ریال رسید.

انتهای پیام/ج

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد