سرویس: اقتصادیکد خبر: 89626|10:46 - 1399/12/12
نسخه چاپی

مديرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل:

تکمیل زیرساخت های لازم از اهداف مهم شرکت شهرک های صنعتی است

تکمیل زیرساخت های لازم از اهداف مهم شرکت شهرک های صنعتی است
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: یکی از لازمه های حضور سرمایه گذاران در استان، تأمین و احداث زیرساخت های مناسب است که در این زمینه بایستی توجه ویژه ای به ایجاد شهرک های صنعتی جدید در استان شود.

به گزارش سبلان ما ،  محمد اهلی در جريان بازديد از شهرك صنعتي 2 اردبيل، اظهار داشت: یکی از اولویت ها و برنامه های مهم و جدی این شرکت، توسعه و ایجاد زیرساخت های لازم در شهرکهای صنعتی است كه امیدواریم با حمایت مدیران استانی، به این هدف مهم دست یابیم.

وی افزود: تلاش مي شود تا با همراهی، همکاری و حمایت مسئولان، مشکلات و کمبودهای لازم در شهرک های صنعتی مرتفع و به رونق و توسعه در این بخش کمک شود.

وی شهرك هاي صنعتي را بهترين مكان ممكن براي سرمایه گذاران دانست و خاطر نشان كرد: با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده و تسهیلات در نظر گرفته شده، شهرک های صنعتی بهترین مکان برای سرمایه گذاران است چونکه تمامی امکانات اولیه و زیرساخت های ضروری در آن تأمین شده است.

اهلی تصریح کرد: البته ممکن است کاستی هایی هم در این راه وجود داشته باشد که تلاش مي شود تا با تکمیل زیرساخت ها و رفع مشکلات، جذب سرمایه گذاری ها در استان از شتاب بيشتري برخوردار شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل در پایان بیان داشت: حمایت از صنعتگر، ایجاد اشتغال، کارآفرینی و رشد و توسعه اقتصادی کشور را به دنبال خواهد داشت و حمایت از صنایع کوچک به تولید زود بازده خواهد رسید و به عبارتی دیگر توسعه صنایع کوچک راهگشای رشد صنعت کشور است.

 

انتهای پیام/آ

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد