سرویس: اقتصادیکد خبر: 89583|11:33 - 1399/12/09
نسخه چاپی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل اعلام کرد:

اخذ سند مالکیت فاز توسعه 95 هکتاری شهرک صنعتی اردبیل/ زمین مورد نیاز سرمایه گذاران بزرگ در مرکز استان تامین می شود

اخذ سند مالکیت فاز توسعه 95 هکتاری شهرک صنعتی اردبیل/ زمین مورد نیاز سرمایه گذاران بزرگ در مرکز استان تامین می شود
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با اخذ سند مالکیت توسعه 95 هکتاری شهرک صنعتی اردبیل(2)، زمین مورد نیاز سرمایه گذاران بزرگ در این شهرک تامین می شود.

به گزارش سبلان ما ،محمد اهلی  پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از شهرک صنعتی دو اردبیل، اظهار داشت: یکی از مشکلات حال حاضر مرکز استان، کمبود زمین برای سرمایه گذاران بالخصوص سرمایه گذاران بزرگ است که با اخذ سند مالکیت فاز توسعه 95 هکتاری شهرک صنعتی اردبیل(2)، این مشکل برای چند سال آتی برطرف می شود.

وی افزود: در سال های اخیر ورود به شهرک های صنعتی و حجم سرمایه گذاری های انجام شده در آن از افزایش چشمگیری برخوردار بوده است به نحوی که در حال حاضر با کمبود زمین در شهرک های صنعتی استان بالخصوص در مرکز استان مواجه هستیم.

 مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: برای حل مشکل تامین زمین برای سرمایه گذاران، مراحل توسعه شهرک صنعتی 2 اردبیل را در چندین فاز آغاز کردیم که توسعه ضلع غربی شهرک با مساحت 95 هکتار یکی از این توسعه ها بود.

اهلی ادامه داد: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته، تملک و اخذ سند مالکیت این فاز به اتمام رسید که این بخش برای سرمایه گذاری های خارجی و کلان در نظر گرفته شده است.

وی اشاره ای هم به اجرای عملیات آماده سازی فاز سوم این شهرک کرد و گفت: آماده سازی 50 هکتار از 200 هکتار فاز سوم شهرک صنعتی اردبیل(2) آغاز شده است که به محض آماده بودن این فاز، زمین مورد نیاز سرمایه گذاران خرد نیز تامین خواهد شد.

 مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل در پایان یادآور شد: توسعه این شهرک برای چند سال آتی کفایت خواهد کرد و برای تامین زمین مورد نیاز سرمایه گذاران در سال های آینده باید به فکر احداث سومین شهرک صنعتی مرکز استان با مقیاس بزرگ باشیم که این امر با کمک مسئولان استانی و کشوری میسر خواهد شد.

 

انتهای پیام/آ

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد