سرویس: ایرانکد خبر: 89580|10:46 - 1399/12/09
نسخه چاپی

روحانی در ستاد ملی کرونا:

عید امسال مانند عید پارسال است

عید امسال مانند عید پارسال است
رئیس جمهوری با اشاره به اینکه اگر شرایط عادی باشد و موج چهارم هم اتفاق نیفتد بازهم عید امسال مانند عید پارسال است و شرایط ما سخت‌تر هم شده است گفت: شرایط ما در هفته‌های پیش رو با توجه به واکسیناسیون بهتر می شود.

به گزارش سبلان ما ، حسن روحانی رئیس جمهوری صبح امروز در ستاد ملی مبارزه با کرونا ضمن تسلیت وفات حضرت زینب (س)، گفت: بار سنگینی در این روزها بر دوش پرستاران بوده و کار بسیار مهمی هم انجام داده‌اند.

وی ادامه داد: این روزها یک مقدار روزهای حساس‌تری برای ما نسبت به چند ماه پیش است چون مردم ما در جنب‌وجوش هستند. پس روزهایی است که تماس‌ها یک مقداری بیشتر است و فاصله گذاری شاید کمتر رعایت شود و یکی دو هفته بعد آثارش را خواهیم دید. همه ما می‌خواهیم شب عید‌، شب آرامی برای مردم باشد.

رئیس جمهوری درباره محدودیت‌ها و پروتکل‌های ویژه نوروز گفت: اگر شرایط عادی باشد و موج چهارم هم اتفاق نیفتد بازهم عید امسال مانند عید پارسال است و شرایط ما سخت‌تر هم شده است. شرایط ما در هفته‌های پیش رو با توجه به واکسیناسیون بهتر می شود. واکسن امروز مشابه ماسک در روزهای ابتدایی است. 

روحانی با بیان اینکه مصونیت واقعی زمانی حاصل می شود که در سراسر جهان واکسیناسیون انجام شود اظهار کرد: آثار واکسن‌ها هنوز برای ما روشن نیست که عوارض این واکسن ها چیست اینها همه ابهامات است. 

وی تاکید کرد: دو مرتبه دیدیم خوزستان با یک پیکی مواجه شد. ما فقط در استان خوزستان شهرهای قرمز داریم. در گزارش امروز دیدیدم در خوزستان تست‌ها افزایش یافته است. بیمار یابی دارد افزایش پیدا می‌کند و در کنار آنها رهگیری دارد انجام می‌شود و محدودیت‌ها هم دارد اعمال می شود./راه دانا

 

انتهای پیام/آ

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد