سرویس: سیاسیکد خبر: 89467|15:41 - 1399/12/01
نسخه چاپی

امام جمعه لاهرود:

بصیرت و ولایتمداری از ویژگی های مردم تبریز و آذربایجان است/جمهوری اسلامی مثل گذشته به حرف و وعده قانع نمی شود

بصیرت و ولایتمداری از ویژگی های مردم تبریز و آذربایجان است/جمهوری اسلامی مثل گذشته به حرف و وعده قانع نمی شود
امام جمعه لاهرود گفت: بصیرت و آگاهی همیشه در صحنه میدان بودن و ولایتمداری از مهمترین ویژگی های مردم تبریز و آذربایجان است که در دیدار هر ساله مردم تبریز با مقام عظمای ولایت مطرح می شود.

به گزارش سبلان ما ، حجت الاسلام صفری امام جمعه بخش لاهرود  در خطبه های نماز جمعه این هفته با دعوت از تمام آحاد مردم به رعایت  پروتکل های بهداشتی، فاصله اجتماعی و اجتناب از اجتماعات، اظهار داشت:  انشاءالله بزودی این ویروس منحوس ریشه کن شود و وضعیت رو به بهبودی کامل و سفیدی برسد.

امام جمعه لاهرود  از سلیقه ی عمل کردن ستاد ملی مبارزه با کرونا، افزود: طبق گفته ستاد کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی، برپایی تورهای زیارتی و سفر به عتبات عالیات و برگزاری مراسمات مذهبی بلامانع است ولی بعدا اجازه برگزاری مراسمات مذهبی ر اندادند، با اینکه اقرار می کنند که در این مراسمات از جاهای دیگر بیشتر مسائل بهداشتی و پروتکل های بهداشتی  رعایت می شود.

صفری گفت: چرا اجازه داده اند پروازهای انگلیسی آزاد شود؟ مگر نه اینکه هر روز آمار ابتلا به ویروس انگلیسی بیشتر می شود پس چرا اجازه پرواز می دهند؟ اگر این نفوذ نیست پس چیست؛ متاسفانه گروهی از مسئولان، به راحتی با جان مردم بازی می کنند.

امام جمعه لاهرود در ادامه سخنان خود با بیان اینکه مردم تبریز مبتکر اولین ها هستند، ابراز داشت: بصیرت و آگاهی همیشه در صحنه میدان بودن و ولایتمداری از مهمترین ویژگی های مردم تبریز و آذربایجان است که در دیدار هر ساله  مردم تبریز با مقام عظمای ولایت بمناسبت قیام ۲۹ بهمن ۵۶ تبریز مطرح می شود.

امام جمعه لاهرود با بیان اینکه ادبیات عزتمندانه مقام عظمای ولایت درباره برجام و آمریکا مایه فخر و عزت ملت است، افزود: دیگر جمهوری اسلامی مثل گذشته به حرف و وعده خوب قانع نخواهد بود این دفعه فقط عمل لازم است که باید همه تحریم ها برداشته شود و ما آمریکا و  ۱+ ۵ را راست آزمایی کنیم بعدا به تعهدات برجامی برگشته و عمل خواهیم کرد.

وی از اقشار مردم را به حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا دعوت کرد و گفت:  انتخاب درست و نیروی با ایمان، کارآمد، پرانگیزه علاقمند به کار ، دغدغه مند، جوان و خوب الهی  علاج درد کشور است و آینده کشور را تضمین کرده و موجب امنیت کشور است.

صفری در ادامه از همه مسئولین استانی و شهرستانی و بخش و شهرها و روستاها را به خدمت بیشتر و انقلابی و جهادی عمل کردن و مهار تورم و گرانی در آستانه عید توصیه کرد و اظهار داشت:  از مردم عزیز نیز خواستاریم احسان و نیکوکاری و دستگیری از نیازمندان و کمکهای مومنانه و به فکر همدیگر باشند تا رحمت و برکت و فضل و رحمت خدا فراگیر شود.

صفری، در آخر خطبه های نماز جمعه این هفته از مسئولین  شهرستان و بخش خواستار حل مشکل آب شرب روستای کنگرلو شد.

 

 

انتهای پیام/آ

 

 

انتهای پیام/آ

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد