سرویس: اقتصادیکد خبر: 89004|12:53 - 1399/10/29
نسخه چاپی

فرمانده انتظامي استان اردبیل خبرداد:

کشف 765 تن نهاده های دامی قاچاق در اردبیل

کشف 765 تن نهاده های دامی قاچاق در اردبیل
فرمانده انتظامي استان از کشف 765 تن نهاده های دامی قاچاق به ارزش 15 میلیارد و 794 میلیون ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی اردبیل خبر داد.

به گزارش سبلان ما ، سردار "هوشنگ حسینی" در صبح امروز در جمع خبرنگاران از تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و پیشگیری و مقابله با فعالیت های مجرمانه اخلال گران امنیت و نظم اقتصادی در احتکار کالا و اجناس خبر داد و اظهار داشت: این طرح با حداکثر توان و با بهره مندی از امکانات و در مسیر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در مجموعه فرماندهی انتظامی استان اردبیل با جدیت پیگیری می شود.

وی در ادامه از شناسایی 3 شرکت که مسئولان آن از تحویل نهاده های دامی یارانه ای به مرغداران و دامداران خودداری و قصد دستیابی به سود بیشتر از طریق فروش آزاد را داشتند؛ خبر داد و افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی پس از اطمینان از فعالیت مجرمانه مسئولان این شرکت ها و پس از هماهنگی قضائی و با همراهی کارشناس سازمان جهاد کشاورزی به آدرس این شرکت ها اعزام؛ که پس از بازرسی های به عمل آمده از انبار های این 3 شرکت 765 تن نهاده های دامی از نوع جو و کنجاله سویا که به صورت غیرقانونی دپو و احتکار شده بود؛ کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه نهاده های دامی کشف شده پس از هماهنگی های لازم تحویل مرغداران و دامداران گردید؛ تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان ارزش کشفیات به دست آمده 15 میلیارد و 794 میلیون و 750 هزار ریال است.

سردار حسینی با اشاره به اینکه اقدام ماموران پلیس امنیت اقتصادی موجبات رضایتمندی مسئولان استانی را به همراه داشت؛ تصریح کرد: در رابطه با کشفیات به دست آمده پرونده تشکیل و اقدامات قانونی در حال انجام است.

 

انتهای پیام/آ

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب