سرویس: اقتصادیکد خبر: 88941|18:52 - 1399/10/25
نسخه چاپی

رئیس هیات مدیره کشت و صنعت مغان:

وامدار مردم سختکوش مغان خواهیم بود

وامدار مردم سختکوش مغان خواهیم بود
رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: خوشبختانه برای اولین بار همه اعضای منتخب و مدیران فعلی اهل مغان بوده و دغدغه آبادانی منطقه مغان را بیشتر از هر فرد و گروهی دارند.

به گزارش سبلان ما ،قاسم محمدی در نشست توجیهیT تبینی با حضور ارکان قضایی و بازرسی استان اردبیل، اظهار داشت: سوابق مدیران جدید شرکت نشاندهنده روحیه امانتداری و ولایتمداری آنان است، از اینرو وامدار مردم سخت کوش منطقه خواهیم بود و برای رضایت آنان تلاش خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: روحیه جهادی در بین پرسنل شرکت حکمفرما است و مطمئن هستیم، می توان با ایجاد کارگروه متشکل از همین کارشناسان و متخصصین در تمامی حوزه ها و با حفظ کرامت انسانی و با هدف گذاری واحدبه واحد و بررسی مجدد و نوین با برنامه ریزی منسجم کارهای زراعی، دامی، باغی، تولیدی و صنعتی با شکل موثرتری پیش خواهد رفت.

رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان ادامه داد: وقتی سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی اظهار داشته که سرباز هستند پس ما هم نوکر مردم هستیم و در کشت و صنعت مغان نیز، باید جهاد دیگری را جاری سازیم.

محمدی با اشاره به نحوه گزینش مدیران جدید شرکت، خاطرنشان کرد: در این مسیر با هیچ احدی لابی نکرده ایم و دغدغه همه ما آبادانی منطقه مغان و شرکت است و پروردگار را شاکرم که آبرویی داریم و آن را هم در اینجا با خدا معامله خواهیم کرد .

وی در پایان گفت: امیدوارم در مسیر خدمتگذاری توفیق داشته باشیم که خدمت جهادی را در این سنگر تولید و بهره برداری به مقصد و سرانجام رسانده و بازهم بتوانیم در حفظ این امانت سربلند باشیم.

 

انتهای پیام/آ

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد