سرویس: اقتصادیکد خبر: 88940|18:46 - 1399/10/25
نسخه چاپی

نائب رئیس مجلس:

سفر 5 وزیر به اردبیل/22 میلیارد به بازار تاریخی و محلات سیزده گانه اختصاص می یابد

سفر 5 وزیر به اردبیل/22 میلیارد به بازار تاریخی و محلات سیزده گانه اختصاص می یابد
نائب رئیس مجلس گفت: طبق این برنامه‌ریزی، وزرای صمت، میراث فرهنگی، ورزش و جوانان، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ارتباطات به استان اردبیل سفر خواهند کرد.

به گزارش سبلان ما ، علی نیکزاد عصر امروز در سفر معاون وزیر راه به اردبیل اظهار داشت: طبق این برنامه‌ریزی، وزرای صمت، میراث فرهنگی، ورزش و جوانان، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ارتباطات به استان اردبیل سفر خواهند کرد.

وی افزود: در روزهای آینده نیز اخبار بسیار خوبی در رابطه با پروژه‌‌ی سنگین و عظیم برای بافت تاریخی و بافت فرسوده مرکز استان با اهتمام امام جمعه و استاندار داریم که اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

نائب رئیس مجلس با اشاره به اینکه  بیش از ۲۲ میلیارد تومان اعتبار برای بازآفرینی محلات ۱۳گانه و بازار سنتی اردبیل اختصاص می یابد گفت: امروز برای ۳ پروژه در بازار تاریخی اردبیل ۱۶۰ میلیارد ریال اعتبار ملی اختصاص داده شد و هماهنگی‌های لازم برای صدور مجوز گازکشی به بازار اردبیل نیز انجام گردید.

وی تصریح کرد: شهرداری نیز مکلف به احداث ۳ پارک در محلات ۱۳گانه و بازگشایی خیابان منتهی به امام‌زاده سیدصدرالدین شد و مرکز بازآفرینی نیز ۶۵ میلیارد ریال به این پروژه‌ها کمک خواهد کرد. 

انتهای پیام/م

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد