سرویس: اجتماعیکد خبر: 88937|14:11 - 1399/10/25
نسخه چاپی

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع):

بسیج همه امکانات و ظرفیت های بسیج و سپاه برای تداوم رزمایش کمک مومنانه/دعوت از مردم برای مشارکت در رزمایش کمک مومنانه

بسیج همه امکانات و ظرفیت های بسیج و سپاه برای تداوم رزمایش کمک مومنانه/دعوت از مردم برای مشارکت در رزمایش کمک مومنانه
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت:تمام ظرفیت ها و امکانات بسیج و سپاه برای تداوم رزمایش کمک مومنانه در استان بسیج شود.

به گزارش سبلان ما ، سردار جلیل بابازاده قانع فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) ظهر امروز در جلسه قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) که به صورت ویدیوکنفرانس با حضور فرماندهان نواحی و مسئولین کمیته های رزمایش کمک مومنانه بسیج استان برگزار شد،اظهار کرد:از همه ظرفیت ها و امکانات بسیج و سپاه و مشارکت خیرین و آحاد و اقشار مختلف مردم مومن و نوعدوست استان برای تداوم رزمایش کمک مومنانه در کمک به نیازمندان استفاده شود.  

وی بیان کرد:برای تداوم مرحله سوم  رزمایش کمک مومنانه توسط فرماندهان و مسئولین کمیته های رزمایش،برنامه ریزی دقیق صورت گیرد و این رزمایش به صورت سازمان یافته در مدت ۳ ماه در کلیه نواحی استان تا ۲۵ فروردین سال ۱۴۰۰ تداوم می یابد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: از آحاد و اقشار مختلف مردم خیر و نوعدوست استان برای مشارکت در رزمایش کمک مومنانه دعوت می شود تا همچنان با مشارکت مومنانه خود در کنار نیازمندان و خانواده های آسیب پذیر از کرونا باشند.

بابازاده استفاده از ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی را در جلب مشارکت های مردمی مهم دانست و افزود:از ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی به شکل هنرمندانه برای جلب کمک های مردمی و انعکاس اقدامات با حفظ کرامت انسانی استفاده شود.

وی با قدرانی از مشارکت مردم خیر استان اردبیل،گفت:رزمایش کمک مومنانه در لبیک به فرامین مقام معظم رهبری و کمک به نیازمندان و خانواده های آسیب پذیر از ویروس منحوس کرونا اجرا می شود که در این رزمایش جلوه های از احسان و خدمت مومنانه در کمک به نیازمندان توسط مردم خیر،بسیجیان و جهادگران استان به نمایش گذاشته شده است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد:مردم خیر استان می توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۳۸۱۰۳۵۱۱۵۰۱۸۱۸۱ یا شماره کارت مجازی ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۳۹۱۲۵ به‌نام «جذب و هدایت کمک‌های مردمی» در نزد شعب بانک سپه(انصار سابق) در سراسر استان پرداخت کنند.

بابازاده افزود:پایگاه های مقاومت بسیج،اقشار،رده ها و دفاتر بسیج سازندگی استان نیز آماده جلب مشارکت های غیرنقدی مردم خیر و نوعدوست استان اردبیل هستند.

 

انتهای پیام/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد