تازه ها

پربیننده ترین

1398-02-25 18:05
کد مطلب: 81430
فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف اقلام غذایی احتکار شده در اردبیل خبر داد و گفت: یک هزار و ۶۲۷ تن ذرت احتکار شده به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل کشف و ضبط شد.

سردار هوشنگ حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، از کشف بیش از یک هزار تن ذرت در اردبیل خبرداد و گفت:یک هزار و ۶۲۷ تن ذرت احتکار شده به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل کشف و ضبط شد. 

Image result for ‫سردار هوشنگ حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل‬‎

وی در ادامه سخنان خود به نحوه کشف این انبار اشاره کرد و گفت: به دنبال دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر دپوی مقادیر قابل توجهی نهاده‌های دامی در سیلویی در شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل، کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی اردبیل با انجام بررسی‌های تخصصی و کار‌های اطلاعاتی از صحت گزارش‌های دریافتی اطمینان حاصل کردند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل ادامه داد: با تشکیل تیم‌های عملیاتی و حضور کارشناسان جهاد کشاورزی، کارآگاهان پلیس آگاهی به آدرس این سیلو اعزام و موفق شدند با همکاری کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نمین در بازرسی‌های به عمل آمده یک هزار و ۶۲۷ تن نهاده دامی دپو شده از نوع ذرت را کشف کنند.

وی در پایان سخنان خود از دستگیری یک نفر در این رابطه خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش کشفیات به دست آمده را ۳۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند.

 

Image result for ‫احتکار خرما‬‎

کشف 18 تن خرمای احتکار شده به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان

موسوی رییس شعبه ۴ تعزیرات حکومتی استان اردبیل نیز در گفتگو با خبرنگار سبلان ما از کشف 18 تن خرمای احتکار شده خبرداد و گفت: طبق نظرات کارشناسان خرمای احتکار شده ۲۵۰ میلیون تومان ارزش ریالی دارد.

وی افزود: خرما‌های کشف شده پس از صدور حکم قضایی و تعزیراتی در بازار توزیع خواهد شد.

رییس شعبه ۴ تعزیرات حکومتی استان اردبیل از اصناف خواست موجودی انبار خود را هرماه به سازمان صنعت معدن و تجارت اعلام کنند در غیر اینصورت کالا‌های موجود در انبار احتکار تلقی شده و مشمول مجازات و جریمه خواهند شد.

موسوی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال ۹ مورد احتکار کالا و ۶ مورد هم تخلف عدم اعلام موجودی انبار توسط بازرسان سازمان صنعت معدن و تجارت استان کشف و برای صدور حکم به تعزیرات حکومتی استان معرفی شده است.

Image result for ‫عاطف ناصری، فرماندار شهرستان نمین‬‎

کشف ۱۰ تن برنج احتکاری در شهرستان نمین

عاطف ناصری، فرماندار شهرستان نمین نیز از کشف ۱۰ تن برنج احتکاری در این شهرستان خبرداد وگفت: ارزش تقریبی برنج‌های کشف شده نزدیک به یک میلیارد ریال است.

وی افزود: در راستای مبارزه با احتکار اجناس توسط عده‌ای افراد سود جو، میزان قابل توجهی دستمال کاغذی نیز از انبار‌ها کشف و ضبط شده است.

فرماندار نمین گفت: ۳۵ تن برنج طی روز‌های آتی به قیمت مصوب ۷۴۰۰ تومان در سطح شهرستان نمین توزیع می‌شود.

انتهای پیام/ج

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.