تازه ها

1398-01-22 11:03
کد مطلب: 80891
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: جرم سپاه پاسداران مقابله با تروریسم است قرار دادن این نیرو در لیست گروه های تروریستی زیر سوال بردن کل قانون جمهوری اسلامی است بنابراین ترامپ به کل نظام اتهام زده است.

سید حمایت میرزاده در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،با اشاره قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست تروریست‌ها توسط امریکا اظهار داشت: طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران یک جایگاه قانونی به عنوان یک نیروی قانونی برای حفاظت از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران دارد و در گروه تروریستی قرار دادن این نیرو یعنی زیر سوال بردن کل قانون جمهوری اسلامی است بنابراین ترامپ به کل نظام اتهام زده است.

وی افزود: هیچ عقل و منطقی در هیچ کجای جهان این تصمیم را قطعا نمی‌پذیرند و می‌دانند که در هیچ کجای جهان نمی‌توان به ملتی، اتهام تروریستی بودن زد.

نماینده مردم گرمی گفت: جرم سپاه پاسداران مقابله با تروریسم است یعنی اگر سپاه پاسداران را بخواهند متهم کنند که جرمی را مرتکب شده ،این است که از اول تشکیل  تاکنون همیشه مورد آماج حملات تروریست‌ها بوده و در هر لباس و رده‌ای در برابر تروریسم هم در داخل جمهوری اسلامی ایستادگی کرده است.

تصمیم ترامپ حامیان سپاه را  بیشتر کرد

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: فضایی که در کشور ایران ایجاد شده، نشان می‌دهد که این تصمیم باعث حمایت بیشتر از سپاه شده و وحدت و یکپارچگی اقشار مختلف خصوصا گروه‌های سیاسی را بیشتر کرده و باعث محبوبیت بیشتر سپاه در داخل کشور شده است که نتیجه آن برای نظام اسلامی مبارک است.

میرزاده گفت:  ممکن است که با نمایندگان و ملت آمریکا حرف برای گفتن داشته باشیم اما ترامپ کسی نیست با او حرفی برای گفتن داشته باشیم چراکه هرگز او را قبول نداریم و هیچ کدام از برنامه‌ها، اصول و چارچوب ترامپ بر مبنای منطق انسانی و قوانین مجامع بین‌المللی  و آمریکا نیست. زیر سوال بردن قانون اساسی یک کشور منطقی نیست و امیدواریم دنیا در برابر تصمیمات ترامپ بایبستد.

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.