تازه ها

1398-01-22 09:48
کد مطلب: 80889
استاندار اردبیل گفت: استان اردبیل ظرفیت های مناسبی در حوزه گردشگری دارد که این پتانسیل ها نیازمند ارتقا و افزایش است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،اکبر بهنام جو صبح امروز  در جلسه کارگروه تخصصی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان تصریح کرد: باید تلاش کنیم پروژه های گردشگری در شهرستان های استان را تکمیل کرده و زمینه سفرهای داخلی را برای هموطنان مهیا کنیم.

وی با اشاره به کمبود های استان در زمینه هتل های پنج ستاره از آغاز اجرای پنج هتل در استان خبر داد.

بهنام جو افزود: لازم است برنامه های توسعه گردشگری استان در افق 1400 و با برش سالانه تدوین شده و در راستای این برنامه اقدامات لازم صورت گیرد.

استاندار اردبیل بیان کرد: تمامی شهرستان های استان به نوعی دارای ظرفیت های گردشگری هستند که باید برای معرفی این پتانسیل ها حوزه های مختلف تقویت شوند.

رئیس کارگروه تخصصی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان به برنامه ریزی صدا و سیمای استان برای برگزاری جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی در استان اشاره کرد و گفت: باید از این ظرفیت برای معرفی قابلیت های گردشگری استان استفاده کنیم.

وی ادامه داد : انعکاس ظرفیت های گردشگری استان نیز نیازمند توسعه و تقویت است که باید برنامه ریزی های لازم جهت تسریع در اجرای پروژه های گردشگری انجام شود.

استاندار اردبیل تکمیل پیست های اسکی ، اجرای پزشکی آبدرمانی و رونق ورزش کوهنوردی در استان را از جمله برنامه های مهم در ایجاد انگیزه برای گردشگران عنوان کرد.

بهنام جو به برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره کوچ عشایر در استان اشاره کرد و از اجرای برنامه های مختلف از جمله اسب سواری ، موسیقی سنتی عشایری و معرفی آداب و سنن عشایر در این جشنواره خبر داد.

 

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.