تازه ها

مشاور رییس مجلس شورای اسلامی گفت:اگر قرار باشد آمریکایی ها دست از پا خطا کنند و اقدامی علیه سپاه اقدامی انجام دهند، مطمئن باشند ضربه دومی که سپاه طراحی خواهد کرد بزرگتر، مهلک تر و کشنده تر خواهد بود.

منصور حقیقت پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، با اشاره به اقدام مذبوحانه آمریکا اظهار داشت:اقدام متقابل و قرار دادن نام نظامیان آمریکایی در لیست گروه های تروریستی حداقل کاری است که در واکنش به اقدام قلدرمابانه آمریکا می توانیم انجام دهیم.

وی افزود:اگر قرار باشد آمریکایی ها دست از پا خطا کنند و اقدامی علیه سپاه اقدامی انجام دهند، مطمئن باشند ضربه دومی که سپاه طراحی خواهد کرد بزرگتر، مهلک تر و کشنده تر خواهد بود و مادران آمریکایی تحمل دریافت جنازه بچه های نظامی شان را نخواهند داشت.
مشاور رییس مجلس شورای اسلامی گفت:امروز فرهنگ پاسداری فرامرزی شده است،  آمریکایی ها فکر نکنند، پاسدارها فقط در ایران هستند، خیر این طور نیست.

حقیت پور گفت:فرهنگ پاسداری امروز دنیا را گرفته است که نمونه های روشنش را می توان در سوریه، یمن، الجزایر، عراق و افغانستان دید. بنابراین بعید است آمریکایی ها از این مهلکه سالم بتوانند خارج شوند.
وی تصریح کرد:کل نظام اعم از دولت، مجلس و شورای عالی امنیت ملی یکپارچه مقابل این اقدام آمریکایی ها محکم خواهند ایستاد چون به مثابه تهدید امنیت ملی است.

مشاور رییس مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: اکنون  در فضای مجازی کمپین من پاسدارم ایجاد شده که واکنشی در مقابل آمریکا و اذناب شان در منطقه محسوب می شود.

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.