تازه ها

1398-01-18 17:50
کد مطلب: 80832
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: از 15 بهمن سال گذشته تا 15 فروردین سال جدید، یک هزارو 395 پرونده تخلفاتی تشکیل و یک هزارو 576 مورد تخلف کشف و پرونده متخلفان پس از انجام تحقیقات تکمیلی و بررسی های کارشناسی به به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، رامین صادقی عصر امروز در جمع خبرنگاران با تشریح عملکرد اجرای طرح نظارتی ویژه پایان سال از 15 بهمن سال گذشته تا 15 فروردین سال جدید، اظهار داشت: ، در این مدت 43 هزار و 428 مورد بازرسی از واحدهای صنفی تولیدی ، توزیعی ،و خدماتی  استان صورت گرفت.

وی افزود: در این بازه زمانی یک هزارو  395 پرونده تخلفاتی تشکیل یک هزارو 576 مورد تخلف کشف و  پرونده متخلفان پس از انجام تحقیقات تکمیلی و بررسی های کارشناسی به ارزش کل 32582815248 ریال به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل انجام 235 مورد کشت مشترک با ارگانهای ذیربط و استقرار همکاران اداره مشارکت های مردمی سازمان در محل ستاد تسهیلات نوروزی را از افدامات این طرح برشمرد .

وی خاطر نشان کرد : با توجه به اطلاع‌رسانی صورت گرفته در راستای دریافت و پاسخگویی به هرگونه گزارش و شکایت واصله مردمی ، تعداد 823 مورد دریافت شکایات مردمی بصورت تلفنی، کتبی و حضوری در مدت زمان اجرای طرح نظارتی از طریق سامانه ارتباطی 124 به ثبت رسیده است.

صادقی تصریح کرد: در پی تماس با سامانه ارتباطی ۱۲۴ سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان بازرسان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل گزارش مراجعه کرده و تخلفات را بررسی می‌کنند.

وی اضافه کرد:  از تعداد گزارش مردمی ذکر شده 165 مورد متخلف شناخته شده و 618 مورد نیز فاقد تخلف شناسایی شده است؛ در عین حال 40 مورد نیز در دست بررسی و رسیدگی است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به  بازرسی‌های دوره ای مداوم  ادامه داد:  انتظار می‌رود شهروندان نیز در صورت مشاهده تخلف در فروش کالا مراتب را از طریق سامانه ارتیاطی 124در اردبیل و شهرستانهای تابعه اطلاع دهند تا در سریعترین زمان ممکن رسیدگی شود.

 

انتهای پیام/ش

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.