تازه ها

1398-01-18 13:36
کد مطلب: 80830
رئیس هیات مدیره سازمان نظام پزشکی استان اردبیل:
هزینه جشن ها و مناسبتهای پزشکی در اردبیل به سیل زدگان اهدا شد
رئیس هیات مدیره سازمان نظام پزشکی استان اردبیل گفت:برای اولین بار در سطح نظام پزشکی های سراسر کشور کلیه برنامه ها و مراسمات مناسبتی تحت عنوان برگزاری جشنو ... لغو و هزینه های آن در جهت کمک به هموطنان سیل زده کشور صرف می شود.

منصور جعفری نمین در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت:در جلسه مشترکی که صبح امروز  با حضور اعضای هیئت مدیره نظام پزشکی اردبیل و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان  برگزار شد  برای اولین بار در سطح نظام پزشکی های سراسر کشور مقرر شد کلیه برنامه ها و مراسمات مناسبتی تحت عنوان برگزاری جشن از قبیل روز پزشک و دندانپزشک و داروساز و مامایی و ... لغو و هزینه های آن در جهت کمک به هموطنان سیل زده کشور صرف گردد.

وی گفت: این سازمان آمادگی کامل جهت اعزام نیرو به مناطق سیل زده را دارد و در این راستا از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

قدرت اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز در پایان جلسه ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان کشور و اعلام آمادگی بخش های درمانی و نیز اورژانس جهت اعزام احتمالی در صورت فراخوان وزارت بهداشت، از اختصاص سهم مشارکت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در برگزاری مناسبت های سال ۹۸ که به صورت مشارکت با سازمان نظام پزشکی می باشند، به سیل زدگان خبر داد.

وی همچنین گفت: اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه، به صورت داوطلبی، یک روز از حقوق خود را به هموطنان سیل زده کشور اختصاص می دهند.

 

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.