تازه ها

1398-01-18 08:29
کد مطلب: 80821
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت : موکب های اربعین حسینی استان به کمک هموطنان سیل زده در استان خوزستان می شتابد.

بهروز ندائی در خصوص حضور موکب های اربعین حسینی اردبیل  در مناطق سیل زده به سبلان‌ما، گفت: موکب های اربعین حسینی استان اردبیل با حضور در مناطق سیل زده  خوزستان به  کمک هموطنان می شتابد.

 وی  افزود: این موکب ها  با استقرار در استان خوزستان خدمات پزشکی ، تهیه غذای گرم و جمع آوری و توزیع کمک های نقدی و غیرنقدی مردمی را انجام خواهند داد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندارتصریح کرد: ظروف یکبار مصرف ، آب معدنی ، آرد خام ، مواد غذایی از جمله اقلامی است که  در  مناطق سیل زده  ارسال و در موکب های اربعین استان اردبیل توزیع می شود.

 وی با اشاره به اینکه وضعیت در مناطق سیل زده مناسب نیست ،  خواستار  مساعدت و مشارکت   تمامی دستگاه های دولتی استان  اردبیل و مردم  برای کمک به مناطق سیل زده شد.

جانشین رئیس ستاد اربعین حسینی استان اردبیل از اعزام دستگاه ها و ماشین آلات سنگین و نیز کمک های نقدی و غیرنقدی مردم نوعدوست استان  به ارزش ۲ میلیارد تومان طی روزهای گذشته به مناطق سیل زده خبر داد.

 

انتهای پیام/ش

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.