تازه ها

1398-01-17 17:05
کد مطلب: 80816
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل خبر داد؛
برخورداری 92 درصد خانوارهای روستایی اردبیل از نعمت گاز
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: سال گذشته بیش از 92 درصد از خانوار های روستایی استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،فیروز خدائی امروز درجمع کارکنان شرکت گاز استان  اردبیل با  تشریح گاز رسانی های صورت گرفته طی سال گذشته در  این استان اظهار داشت: خوشبختانه در سال گدشته با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری و همت  کارکنان پر تلاش، بیش از 92 درصد از خانوار های روستایی استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

وی  تصریح کرد: در سالی که گذشت عملیات گازرسانی به 180 روستای بالای 20 خانوار به بهره برداری رسید و به رغم تلاش همکاران ساعی الان در حوزه گازرسانی به روستاها و اغلب اهداف استراتژیک، شرکت گاز استان اردبیل از برنامه های پیش بینی شده بهتر عمل کرده و امید است با تلاشی مضاعف در راستای اهداف و رویکرد شرکت امسال نیز همانند سالهای گذشته بتوانیم خدمات مناسبی را به مردم حسینی استان ارایه کنیم.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل با اشاره به استفاده حداکثری از ظرفیتهای نیروی انسانی کارا و خلاق و همچنین بهره مندی از تکنولوژی های نو در عرصه ارایه خدمات به مشترکین، گفت: در سال گذشته به منظور ارایه خدمات بهینه به مشترکین در کلیه ادارات گاز استان اردبیل میز خدمت برای بهره مندی مشترکین از خدمات دستگاه و همچنین بخش میز خدمت الکترونیکی به منظور تسهیل در ارایه خدمات در وبسایت شرکت گاز استان اردبیل دایر شده است که با توجه به بازخوردهای اخذ شده در ارتقاء سطح کیفی و کمی ارایه خدمات به مشترکین گاز استان عملکرد مناسبی را داشته است.

وی گفت: در سالجاری با همدلی و بهره مندی از خرد جمعی در راستای ارتقاء رضایتمندی مشترکین حرکت کرده و روز به روز شاهد ارتقاء سطح کیفی خدمات رسانی به مردم استان اردبیل خواهیم بود.

انتهای پیام/ ش

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.