تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-09 19:23
کد مطلب: 80715
امام جمعه کوثر با تأکید بر تحقق شعار سال «رونق تولید» گفت: با برگشت حقابه اولیه سد گیوی و با آغاز و اتمام و بهره‌برداری از مخزن و پایاب سد گیوی عملاً تولید در بخش کشاورزی کوثر تولدی دوباره خواهد یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،حجت الاسلام عسگر بیگی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان کوثر با ابراز همدردی با سیل‌زدگان بر حفظ و حراست از منابع طبیعی در کشور تأکید کرد.

وی اظهار داشت: قطع درختان و تجاوز به حریم رودخانه‌ها و مسیل‌ها باعث بروز سیلاب‌های ویرانگر و بروز مشکل می‌شود.

 مام جمعه شهرستان کوثر با تاکید بر لزوم بازگشایی و آزادسازی مسیل‌ها در داخل شهر گیوی از سوی شهرداری بیان داشت: باید از سوی مدیران دستگاه‌های مربوطه نسبت به لایروبی رودخانه کیوی چایی و آزادسازی حریم این رودخانه خروشان هرچه سریعتر اقدام شود تا شاهد خساراتی سنگین در این شهرستان نباشیم.

امام جمعه شهرستان کوثر ضمن تبریک پیشاپیش مبعث حضرت رسول اکرم(ص) و همچنین گرامیداشت روز دوازدهم فروردین بیان داشت: با بررسی در انقلاب‌های کل دنیا متوجه خواهیم شد که انقلاب اسلامی ایران تنها نظامی بود که بعد از پیروزی، دو رفراندوم یکی در نوع نظام و دیگری در قانون اساسی برگزار کرد، که نشان از مردم سالاری آن دارد.

بیگی با تأکید بر تحقق شعار سال «رونق تولید» گفت: با برگشت حقابه اولیه سد گیوی و با آغاز و اتمام و بهره‌برداری از مخزن و پایاب سد گیوی عملاً تولید در بخش کشاورزی کوثر تولدی دوباره خواهد یافت.

وی در پایان خواستار توجه ویژه رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به بیمارستان امام خمینی(ره) شهر گیوی در خصوص تجهیز این بیمارستان به نیروی انسانی متخصص و راه‌اندازی بخش‌های مختلف این بیمارستان و خریداری تجهیزات جدید بیمارستانی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.