تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-06 09:36
کد مطلب: 80683
نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس :
تمامی امکانات کشور باید برای رونق تولید بسیج شود
نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس گفت:تمامی قواى حاكم بر كشور بايد با اتفاق و انسجام لازم با بسيج كليه ى منابع و امكانات مورد نياز و انجام وظايف مرتبط براى تحقق رونق تولید تلاش کنند.

رضا کریمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت:رهبر معظم انقلاب اسلامى با نامگذارى سال ٩٨ به سال رونق توليد بار ديگر ساختار نابسامان اقتصادى را يادآور شدند بدين معنى كه قريب يك دهه است معظم له مسئولين كشورى را متذكر مى شوند كه اقتصاد مملكت را دريابيد.

وی افزود: در سال هاى گذشته نيز شعارهاى هم مضمون و هم مفهوم و مرتبط با مسائل اقتصادى مطرح فرموده اند و از طرفى شعار امسال (رونق توليد) در اسناد بالادستى، سياست هاى كلى نظام وسياست هاى اقتصادمقاومتى ابلاغى مقام معظم رهبرى نيز به صراحت آمده است ولى همچنان آنطور كه بايد و شايسته است مورد توجه متوليان امر قرار نگرفته است.

نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین گفت: در كنار مديريت جهادى، اتخاذ و اعمال سياست ها و تصميمات حمايتى از بخش توليدات داخلى و حذف ايستگاه هاى اضافى است، ميتوانيم به جاى حمايت از واردات برخى كالاها و تخصيص ارز ٤٢٠٠ تومانى به واردات خوراك دام، گوشت و... اين منابع مالى را در بخش توليد سرمايه گذارى كنيم.

نائب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نظامات بانكى و مالياتى را در كشور بایدسامان داده و بجاى نگاه تجارى بر تسهيلات اعطايى رويكرد حمايتى داشته باشيم.

کریمی در پایان اذعان داشت:بنابراين همه ى قواى حاكم بر كشور بايد با اتفاق و انسجام لازم با بسيج كليه ى منابع و امكانات مورد نياز و انجام وظايف مرتبط براى تحقق اين امر مهم اهتمام نموده و با رونق توليد موجب ايجاد اشتغال و شكوفايى اقتصاد كشور شوند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.