تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-05 16:49
کد مطلب: 80679
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نقدینگی های سرگردان برای رونق تولید هدایت شود
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: تمرکز بر توان مردمی و بخش خصوصی و هدایت نقدینگی های سرگردان جامعه در جهت تولید، مهمترین گام درمقابله با مشکلات معیشتی مردم و رشد اقتصادی کشور است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در دیدار با جمعی از روسای سازمان ها، مدیران کل، فرمانداران و فرماندهان نظامی و انتظامی استان که در دفتر امام جمعه اردبیل برگزار شد ضمن سفارش بر ضرورت داشتن برنامه برای رشد اخلاقی و معنوی در سال جدید اظهار داشت: امیدواریم همگام با تحول در طبیعت ، شاهد تحولات و دستاوردهای بزرگی در کشور باشیم.

وی در ادامه سخنان خود با بیان این که به فریاد کشور ما نه آمریکا و نه اروپا خواهد رسید و ما باید بر توان مردمی و بخش خصوصی متمرکز شویم اظهار داشت: هدایت نقدینگی های سرگردان جامعه در جهت تولید مهترین گام در رشد اقتصادی کشور است
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل آینده نگری و جلوگیری از باورسوزی را مهمترین لازمه انتخابات مجلس شورای اسلای در سالجاری دانست و تاکید کرد: رقابت سیاسی باید سالم باشد. 
در این دیدار همچنین بهنامجو استاندار اردبیل به تشریح برنامه های صنعتی، کشاورزی و گردشگری استان در سالجاری پرداخت و افزود: قدم های مثبتی در حوزه تحقق زمستان بیدار از جمله استفاده از ظرفیت پزشکی آبدرنمانی برداشته شده است.
 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.