تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-05 16:03
کد مطلب: 80677
استاندار اردبیل گفت: 45 هزار هکتار از اراضی پایاب سد خداآفرین امسال به بهره برداری رسیده و وارد چرخه آبیاری مدرن می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،اکبر بهنام جو ظهر امروز در دیدار نوروزی مسوولان استان با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل در دفتر امام جمعه اردبیل افزود: با بهره برداری از این اراضی شاهد رشد و شکوفایی و رونق تولید در استان خواهیم بود.

وی اضافه کرد: در بخش کشاورزی در سال جاری تحول چشمگیری ایجاد خواهد شد بطوری که یک میلیون تن به محصولات تولیدی استان اضافه خواهد شد .

استاندار اردبیل گفت: احداث گلخانه در این استان با هدف اشتغال زایی و رونق تولید در دستور کار قرار گرفته وکاشت 700هکتار گلخانه برنامه ریزی شده که 300 هکتار آن امسال به بهره برداری خواهد رسید.

بهنام جو بیان کرد: تا سال 1400، دو هزار هکتار گلخانه در مناطق مختلف استان کشت خواهد شد که بیشترین آن مربوط به منطقه شمال استان است.

وی با بیان اینکه در بخش صنعت هم شاهد شکوفایی دراستان خواهیم بود، افزود: صنایع بسیار بزرگی در سال جاری اعم از فازهای تکمیلی کارخانه شیرآلات قهرمان، کامیون سازی مشگین شهر و پتروشیمی اردبیل به بهره برداری خواهد رسید .

وی ادامه داد: در بخش گردشگری چند پیست جدید به بهره برداری می رسد .

بهنام جو افزود: امسال برای رونق پزشکی آبدرمانی، پزشکانی از استان برای فراگیری دوره تخصصی به ترکیه اعزام و بعد از طی دوره در مراکز آبدرمانی مستقر خواهند شد.

استاندار اردبیل با بیان اینکه مدیران باید جهادی کار کنند، افزود: مقام معظم رهبری امسال را سال رونق تولید نامگذاری کرده اند که برای تحقق آن مدیران دستگاه های اجرایی باید جهادی کار کرده و برای رونق تولید و اشتغال اهتمام جدی داشته باشند.

وی اظهار داشت: مدیران دستگاه های اجرایی باید در جذب و جلب سرمایه گذاران تلاش کنند تا شاهد رونق تولید و اشتغال در استان باشیم .

استاندار اردبیل گفت: همه مدیران دستگاه های اجرایی باید بروکراسی را کاهش دهند تا سرمایه گذاران با اشتیاق کامل به سرمایه گذاری مبادرت کنند .

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.