تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-04 16:14
کد مطلب: 80669
سردار پور جمشیدیان٬معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه (نزسا) با اشاره به اقدامات نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده استان گلستان و مازندران گفت : از فردا یک ست کامل بیمارستان صحرایی در منطقه مستقر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، به نقل از گلستان ما؛ سردار سرتیپ علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه در گفت و گو با خبرنگارانپیرامون اقدامات انجام شده برای کمک به مناطق سیل زده توسط نیروی زمینی سپاه اظهار داشت: از روز بیست و هفتم اسفند ماه که منطقه دچار بارندگی شدید بود یگان‌های ما اعم از گروه ۴۵ جوادالائمه ، یگان زرهی عمار و قرارگاه غدیر نیروی زمینی سپاه در منطقه حضور یافته اند و بحث راه گشایی مناطق سیل زده را به عهده گرفتند. 

وی افزود:  ما در حوزه راهگشایی و حل مشکل رانش زمین حضور فعالی داشتیم و یگان های نیروی زمینی سپاه در مناطق گرگان و آق قلا با تمام توان در حال خدمت رسانی هستند .

سردار پورجمشیدیان با تاکید بر اینکه هم اکنون تعدادی از قایق‌های ما و چندین اکیپ مهندسی نیروی زمینی سپاه شامل لودر ، بولدوزر و ماشین آلات سنگین در بحث کمک به مردم در حال انجام وظیفه هستند؛  یادآور شد : چند پل در منطقه توسط گروه ۴۵ جوادالائمه نیروی زمینی سپاه احداث شده تا مسیر عبور و مرور تسهیل شود .

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه  تاکید کرد : تعدادی خودرو کمرشکن تیتان برای انتقال ماشین آلات و ادوات سنگین به منطقه در حال انجام وظیفه هستند .

سردار پورجمشیدیان با بیان اینکه یگان‌های بالگردی ما نیز در منطقه حضور فعالی دارند ؛ تصریح کرد: از فردا یک ست کامل بیمارستان صحرایی برابر نظر مسئولین در منطقه مستقر خواهد شد و به انجام وظیفه و خدمت رسانی به مردم عزیز مناطق سیل زده خواهد پرداخت.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با تاکید بر نقش آفرینی بارز و ویژه یگان های مهندسی نیروی زمینی سپاه در منطقه اضافه کرد:  یک گروه مهندسی نیروی زمینی سپاه برای کمک به مردم استان مازندران در بحث راهسازی به این استان اعزام خواهند شد .

وی با اشاره به تلاش مجموعه نیروی زمینی برای کمک به مردم عزیز استان گلستان و مازندران خاطرنشان کرد:  ما تا زمانی که مردم و مسئولین منطقه نیاز داشته باشند برابر فرمایشات فرمانده معظم کل قوا در منطقه حضور خواهیم داشت و تلکیف خود می دانیم تا به فرموده مقام معظم رهبری عمل کنیم .

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه در خاتمه گفت: نیروی زمینی سپاه حداکثر تلاش خود را خواهد کرد تا به بهترین نحو به مردم عزیز استان گلستان و مازندران خدمت رسانی کند و یگان های ما در این حوزه تمام تلاش خود را می کنند.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.