تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-04 15:05
کد مطلب: 80666
فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل از ثبت 2 میلیون و 78 هزار تردد در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان از آغاز رزمایش ترافیکی نوروز 98 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سردار هوشنگ حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران با تبریک حلول سال نو از ثبت 2 میلیون و 78 هزار تردد در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان از آغاز رزمایش ترافیکی نوروز 98 خبر داد و اظهار کرد: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 5 درصد افزایش داشته است.

وی با ابراز خرسندی از آمار منفی تصادفات فوتی در محورهای مواصلاتی و جاده‌های استان در نوروز 98 افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی هدفمند و اتخاد تدابیر مثبت و جامع در حوزه‌های ترافیکی این روند باز ادامه داشته و شاهد حتی وقوع یک مورد تصادف هم نباشیم.

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل شغل پلیس را به سبب نوع فعالیت و تلاش، مقدس و دارای جایگاه اجتماعی ارزشمند دانست و بیان داشت: خدمتگزاری به مردم و نظام اسلامی زیر پرچم ولایت توفیقی الهی و مقدس برای پلیس است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های شبانه‌روزی پلیس اردبیل، آرامش و امنیت مسافران نوروزی را در ابعاد انتظامی، ترافیکی و امنیتی تامین کرده است، گفت: پلیس کمر همت بسته تا ارمغان‌آور آرامش و نشاط بهاری برای مردم و مهمانان و مسافران نوروزی باشد.

حسینی اخلاق حسنه، رافت اسلامی و اقتدار قانونی را اساس کار پلیس عنوان کرد و اظهار داشت: اعتماد عمومی و رضایت مردم پشتوانه محکمی برای نیروی انتظامی در اجرای اثربخش طرح‌های انتظامی، ترافیکی و امنیتی است.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.