تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-04 14:25
کد مطلب: 80665
به گزارش اداره کل هواشناسی، از بعدازظهر امروز با نفوذ سامانه ناپایدار به منطقه، آسمان استان ابری شده و در برخی مناطق استان شاهد وزش باد، وقوع رعدوبرق و بارش رگبار باران خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، فردا بارندگی تمام مناطق استان اردبیل را دربر خواهد گرفت.در مناطق مرکزی وجنوبی استان بویژه در مناطق مرتفع وکوهستانی بارش توام باران وبرف پیش بینی می شود.

با فعالیت این سامانه دمای هوای استان 10تا 14 درجه کاهش یافته و در ساعات شبانه فردا و پس فردا دمای هوا در مناطق مرکزی وجنوبی استان به زیر صفر خواهدرسید. بارشها تاروز چهار شنبه ادامه دارد.

مدیریت بحران استان اردبیل در اطلاعیه ای از گردشگران و مسافران نوروزی استان خواست ضمن رعایت دقیق اصول ایمنی، لباس گرم و تجهیزات زمستانی همراه داشته و از تردد و اسکان در کنار رودخانه ها ,آبگیرها و مناطق مرتفع استان خودداری کنند.

سازمان جهاد کشاورزی استان هم در اطلاعیه ای با اشاره به کاهش شدید دمای هوای استان در شب های آتی از باغداران خواست ضمن رعایت کامل اصول فنی و ایمنی باغداری ،تمهیدات لازم را برای مقابله با اثرات کاهش شدید دمای هوا درباغها و جلوگیری ازسرمازدگی درختان میوه به عمل آورند.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.