تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-04 14:11
کد مطلب: 80663
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل:
اقامت 90 هزار نفری مسافران نوروزی تا به امروز در اردبیل
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: تعداد اقامت‌ها در مراکز اقامتی استان اردبیل از ابتدای طرح نوروزی تاکنون بیش از ۹۰ هزار و ۱۰۰ نفر بوده است که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش نزدیک به ۲۰ درصدی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، نادر فلاحی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: با تغییر محتوایی در موزه‌‌های استان میزان استقبال از این مراکز فرهنگی افزایش یافته است و تلاش و جدیت بر این است تا با اطلاع‌رسانی‌های لازم میزان بازدید از موزه‌های استان را افزایش دهیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: براساس آمارهای به ثبت رسیده بیش از دو هزار و 100 نفر روز گذشته از موزه‌های استان اردبیل بازدید کردند.

وی تصریح کرد: تعداد اقامت‌ها در مراکز اقامتی استان اردبیل از ابتدای طرح نوروزی تاکنون بیش از 90 هزار و 100 نفر بوده است که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش نزدیک به 20 درصدی داشته است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان کرد: در این مدت بیش از 185 هزار نفر از مراکز تاریخی، فرهنگی و توریستی بازدید کردند.

فلاحی افزود: با برگزاری برنامه‌های نوروزگاهی در سطح استان و با اجرای برنامه های آیینی و بازی‌های بومی و محلی و عرضه سوغات محلی به استقبال گردشگران می‌رویم.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.