تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-04 10:46
کد مطلب: 80658
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ارسال 1500 بسته غذایی ظرف 72ساعته و در دو روز اخیر به سیل‌زدگان استان گلستان خبرداد.

رامین معبودی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهارداشت: 700 بسته در دومین روز فروردین و 800 بسته در سومین روز فروردین به این مناطق اعزام شد تا اقلام غذایی بخشی از هموطنان سیل زده از این طریق تامین شود.

وی افزود: بنا به درخواست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور برای پشتیبانی از سیل‌زدگان استان گلستان، جمعیت هلال احمر استان اردبیل این بسته‌ها را به مناطق حادثه‌دیده ارسال کرد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه سیل در استان گلستان رخ داده و چندین شهر این استان گرفتار این حادثه هستند، بیان کرد: جمعیت هلال احمر استان اردبیل برای خدمت‌رسانی به هموطنان حادثه‌دیده استان گلستان در آمادگی کامل به‌سر می‌برد.

معبودی اظهار کرد: علاوه بر اقلام ارسالی جمعیت هلال احمر استان اردبیل 4 نفر نیروی عملیاتی نیز به استان گلستان اعزام شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه جمعیت هلال احمر کشور برای کمک به مردم سیل‌زده شمال استان اقدام به جمع آوری کمک‌های مردمی می‌کند، تصریح کرد: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به دنبال درخواست‌های متعدد مردمی و همچنین ساماندهی و تمرکز دریافت کمک‌های نقدی و جلوگیری از سو استفاده‌های احتمالی از احساسات عمومی، فراخوان جدید جلب مشارکت‌های مردمی خود را پس از زلزله کرمانشاه به سیل‌زدگان شمال کشور اختصاص داده است.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.